oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Víkendový 4.- 5.6. program našich družstev

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: pátek 3.6.2022 | zobrazeno: 128x

Víkendový 4.- 5.6. program našich družstev

V sobotu 4.6. hraje minižactvo v Poděbradech poslední mistrovský turnaj letošní sezóny. Hrát se bude velká házená 6+1.

Účastníci: Sokol Bělá, Házená Poděbrady, Sokol Úvaly A, Lions Hostivice

Organizační info u trenérů .

V neděli 5.6. se přípravka rozloučí s letošními mistrovskými turnaji v Kostelci n.L. Hrát se bude na venkovním hřišti.

Čeká nás celkem 8 utkání v hracím čase 1x 10 minut.

Mladší žactvo, mladší dorost a muži mají volný víkend.

BĚLÁ DO TOHO !

čtvrtek 22.9.2022 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 26.9. od 19.00 hod. v Sokolovně.

čtvrtek 15.9.2022 | autor: Švícko

oddíl - !! Nové termíny turnajů mládeže !!: MLADŠÍ ŽACTVO: 18.9. turnaj Bělá p.B., 2.10. turnaj Mladá Boleslav. STARŠÍ ŽÁKYNĚ: 3.12. turnaj v Mělníku.

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Coufal Jakub (22)

Kočí Josef (68)

Hentek Lukáš (43)

Tom Jan (12)