oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Školní turnaj v miniházené

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: čtvrtek 2.6.2022 | zobrazeno: 215x

Školní turnaj v miniházené

V úterý 31.5. proběhl v mladoboleslavské sportovní hale turnaj v miniházené mezi školami. Své síly změřily děti 2.ZŠ Mladá Boleslav, 3.ZŠ MB, 8.ZŠ MB a žáci ZŠ Bělá pod Bezdězem. Zápasy, jak je zvykem, se hrály bez výsledku, pro radost ze hry. Na závěr všechny děti obdržely zlaté medaile a diplomy.

Turnaje se zúčastnil i bývalý reprezentační trenér Rastislav Trtík, který zástupcům škol představil vzdělávací program Basic handball. Na tuto přednášku bohužel neměli přístup trenéři mládeže.

Za žáky naší školy děkujeme pořadatelům za povedenou akci. Organizačně a logisticky turnaj zajišťoval náš oddíl.

Sestava ZŠ Bělá: Petr Hanes, Tobiáš Macko, Lukáš Sotona, Richard Repš, Vít Drašnar, Sára Hašulová, Patrik Fryček, Jakub Vozáb, Matyáš Vlček, Kryštof Žďánský, Ella Sommerová, Bára Kubíčková, Dan Velich, Mílan Peterka, Vojtěch Hofer. Trenéři: David Kubíček, Kamila Šulcová, za školu se akce zúčastnila paní učitelka Jitka Tošovská.

čtvrtek 22.9.2022 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 26.9. od 19.00 hod. v Sokolovně.

čtvrtek 15.9.2022 | autor: Švícko

oddíl - !! Nové termíny turnajů mládeže !!: MLADŠÍ ŽACTVO: 18.9. turnaj Bělá p.B., 2.10. turnaj Mladá Boleslav. STARŠÍ ŽÁKYNĚ: 3.12. turnaj v Mělníku.

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Coufal Jakub (22)

Kočí Josef (68)

Hentek Lukáš (43)

Tom Jan (12)