oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Turnaj škol v miniházené - 31.5. Mladá Boleslav

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: pátek 27.5.2022 | zobrazeno: 95x

Turnaj škol v miniházené - 31.5. Mladá Boleslav

V úterý 31.5. se 2 družstva ZŠ Bělá pod Bezdězem zúčastní v Mladé Boleslavi turnaje škol v miniházené 4+1.

Účastnici: 2. ZŠ MB, 3.ZŠ MB I, 3.ZŠ MB II, 8.ZŠ MB, ZŠ Bělá pod Bezdězem

Hrát se bude bez výsledků pro radost dětí. Všechny děti obdrží diplomy za účast a medaile. Školy obdrží diplom a upomínkový předmět.

Turnaj se odehraje v čase 9:00 – 11:00 hod. ve dvou kategoriích.

Účast žáků ZŠ Bělá pod  Bezdězem organizačně a logisticky zajišťuje náš oddíl. Děti si v turnaji zkusí, co se za školní rok naučily ve školním klubu a v kroužku házené.

Nominace ZŠ Bělá: Patrik Fryček, Kryštof Žďánský, Tobiáš Macko, Jakub Vozáb, Daniel Velich, Sára Hašulová, Jakub Kriššák, Matyáš Vlček, Vít Drašnar, Lukáš Sotona, Petr Hanes, Vojtěch Hofer, Richard Repš, Ella Sommerová, Milan Peterka, Bára Kubíčková.

Odjezd v 8:00 hod. od sportovní haly, předpokládaný návrat kolem 11:15 hod.

Info: za školu Iva Radochová, za oddíl házené Stanislav Švec.

pátek 5.8.2022 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 8.8. od 18.30 hod. na Věchýtku.

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Nigrín Jiří (24)

Kočí Tomáš (24)

Stach Patrik (23)

Krouský Karel (45)