oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Sobotní 14.5. program našich družstev, pozvánka do sportovní haly

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: pátek 13.5.2022 | zobrazeno: 142x

Sobotní 14.5. program našich družstev, pozvánka do sportovní haly

V SOBOTU 14.5. čeká sportovní program 4 naše družstva.

Minižactvo vyrazí na mistrovský turnaj SKSH do Kostelce n.L. Hrát se bude ve sportovním areálu na venkovním hřišti.

Mladší žactvo hraje v rámci 5.kola Přeboru SKSH mistrovský turnaj v Mladé Boleslavi. Naše družstvo čekají zápasy se Sokolem Úvaly B a s týmem Poděbrad. Hrát se bude ve sportovní hale u Kauflandu.

Mladší dorost hraje přátelské utkání v neoficiální soutěži SKSH s Českou Lípou. Po dvou kolech si konečně zahrajeme s týmem na naší úrovni, kdy z nás nebudou dělat "trhací kalendář" hráči, kteří trénují 5x týdně a hrají první dorosteneckou ligu.... Začátek utkání je v 15:00 hod.

Sobotní program zakončí muži mistrovským utkáním SRL s Chrudimí. V podzimní části se ze zdravotních důvodů utkání neodehrálo. Výhoz je v 17:00 hod.

Přípravka má volný víkend.

Na domácí zápasy je vstupné zdarma. Srdečně zveme všechny příznivce, BĚLÁ DO TOHO !!

čtvrtek 19.5.2022 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 23.5. od 19:00 v sokolovně.

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Šídlo Jiří (22)

Chocholouš Jakub (15)

Myšák Jan (27)

Hradiský Lukáš (20)