oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Víkendový 7.- 8.5. program našich družstev

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: pátek 6.5.2022 | zobrazeno: 101x

Víkendový 7.- 8.5. program našich družstev

O následujícím víkendu nás čeká pestrý program na hřištích soupeřů. Hned tři družstva zajíždějí na své zápasy do krásného města, Kutné Hory.

V sobotu 7.5. hraje přípravka mistrovský turnaj SKSH 4+1 v Kutné Hoře. Hraje se na venkovním hřišti, adresa: Tyršova ulice na Žižkově, Kutná Hora. Na turnaj jsme přihlásili 2 družstva.

Hrát se bude 1x 8 minut bez nájezdů a každé družstvo odehraje 7 zápasů.

Začátek turnaje v 9:00 hod., 11:50 hod. zakončení turnaje.

Dvě utkání 4.kola SL mladšího žactva odehraje naše družstvo v sobotu 7.5. na turnaji v Turnově.

Naše rozlosování

9:00 Mělník A - Bělá

11:45 Mělník B - Bělá

V neděli 8.5. dopoledne hraje minižactvo mistrovský turnaj SKSH 6+1 na venkovním hřišti v Kutné Hoře. V odpoledních hodinách zakončí víkendový program mladší dorostenci přátelským utkáním neoficiální soutěže SKSH v Kutné Hoře. Mladší dorost hraje ve sportovní hale Klimeška, výhoz je ve 14:00 hod.

Organizační informace u trenérů jednotlivých družstev !

Muži mají volný víkend.

BĚLÁ DO TOHO !!

čtvrtek 19.5.2022 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 23.5. od 19:00 v sokolovně.

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Šídlo Jiří (22)

Chocholouš Jakub (15)

Myšák Jan (27)

Hradiský Lukáš (20)