oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Generační výměna ve vedení oddílu

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: pondělí 21.3.2022 | zobrazeno: 338x

Generační výměna ve vedení oddílu

V sobotu 19.3. proběhla volební Valná hromada TJ, kde si zletilí členové zvolili na další 3 roky vedení oddílu.

Starosta TJ: Lukáš Hentek

Jednatel TJ: Stanislav Švec

Výbor TJ: Karel Krouský, Stanislav Beran, Helena Pelcová, František Müller

Kontrolní komise TJ: Iveta Orolínová, Zuzana Zumrová

Nikdo jiný na tyto funkce nekandidoval….

Na Valné hromadě byla solidní účast včetně zástupců vedení města. Všem děkujeme za účast a věcnou diskuzi.

Nováčkem ve vedení oddílu je František Müller ml., na jehož nové nápady se všichni těšíme :o). Vladimír Šanda se rozhodl dále nekandidovat. Tím byla dokončena generační výměna ve vedení oddílu.

Mirek Šanda začal s házenou v roce 1961, v oddíle působil jako hráč, trenér mládeže, předseda TJ, člen výboru TJ. Po 62 letech aktivní činnosti se rozhodl dále nekandidovat a přesunul se do „stínového výboru“ bývalých hráčů.  Přislíbil nám pomoc u stolku časomíry. S Mirkem jsme se oficiálně rozloučili před mistrovským utkáním mužů a na Valné hromadě.

V tomto volebním období skončil ve vedení oddílu  v roce 2020 i František Šindelář.

Mirek a Franta bělské házené věnovali spoustu času a energie, oba byli mimo jiné u toho, když se realizovala stavba městské sportovní haly, tím se nesmazatelně zapsali do historie našeho klubu. Oběma jim za vše, co pro bělskou házenou udělali, děkujeme. Přejeme jim hodně zdraví a doufáme, že jim naším vedením bělské házené budeme dělat jenom radost.

pátek 24.6.2022 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 27.6. od 19:00 hod. v sokolovně.

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Cirhan David (15)

Šulcová Kamila (22)

Foltýnová Magdalena (67)

Hamšík Jakub (24)