oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Krásné Vánoce a šťastný nový rok 2022 !

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: čtvrtek 23.12.2021 | zobrazeno: 487x

Krásné Vánoce a šťastný nový rok 2022 !

Všem našim sponzorům, partnerům, členům a příznivcům děkujeme za celoroční podporu ! Přejeme Vám šťastné a veselé Vánoce, v roce 2022 pevné zdraví, hodně pohody doma a aktivním členům mnoho sportovních úspěchů. Těšíme se s Vámi na viděnou při sportovních akcích v roce 2022.

Házenkáři T.J.Sokol Bělá pod Bezdězem

čtvrtek 19.5.2022 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 23.5. od 19:00 v sokolovně.

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Šídlo Jiří (22)

Chocholouš Jakub (15)

Myšák Jan (27)

Hradiský Lukáš (20)