oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Výhra v soutěži Hýbeme se hezky česky !

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: úterý 2.11.2021 | zobrazeno: 104x

Výhra v soutěži Hýbeme se hezky česky !

V soutěži Penny Hýbeme se hezky česky se nám díky Vám povedlo zvítězit v našem mikroregionu. Všem Vám patří náš velký dík !

Vyhráli jsme 15 000,- Kč a poukázky na zdravé potraviny, vše půjde samozřejmě do mládeže .

Krátce o projektu

Na jaře letošního roku Penny společně s partnery Asociací školních sportovních klubů a Českou obcí sokolskou uspořádali projekt s cílem podpořit pohyb dětí. Lokální dětské a mládežnické sportovní kluby a týmy se mezi sebou utkaly v soutěži o vaše hlasy v regionech.

Do projektu se zapojilo více než 1 100 týmů napříč celou Českou republikou, ze kterého vzešlo 455 vítězů, kterým nyní rozdělujeme celkem téměř 4 miliony korun.

čtvrtek 2.12.2021 | autor: Švícko

oddíl - Sportovní medailon klubu bude vysílat Česká televize o poločasové pauze pondělního utkání MS žen ČR - Slovensko od 18:00 na ČT4 sport.

čtvrtek 25.11.2021 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 29.11. od 19.00 hod. v Sokolovně

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Beran Stanislav (45)

Kučera Jonáš (20)

Kučera Kryštof (20)

Holec Vít (14)