oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Víkendový program našich družstev, pozvánka do sportovní haly

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: čtvrtek 9.9.2021 | zobrazeno: 251x

Víkendový program našich družstev, pozvánka do sportovní haly

V sobotu 11.9. rozehrají letošní sezónu mladší žactvo, mladší dorost a muži.

Mladší žactvo jede na turnaj do Zruče n.S., mladší dorost hraje doma od 15:00 s Kutnou Horou, po nich nastoupí v "Bezděz aréně" muži od 17:00 s Chomutovem.

Mladší dorost je věkově smíšeným družstvem starších žáků a mladšího dorostu ročníků 2005 - 2008. Do regionální soutěže vstupujeme bez přehnaných ambic, cílem je kluky udržet u házené a zase je něco naučit. Díky Covidu nehráli 11 měsíců mistrovské utkání, všichni jsou řádně natěšeni.

Naše mladé mužstvo mužů vstupuje do letošního ročníku regionální ligy zápasem s Chomutovem. V 1.kole Českého poháru mužů obě družstva prohrála s účastníkem II.ligy ( Bělá - Jablonec 16:26, Chomutov - Libčice 21:26 ). Poslední vzájemný zápas jsme prohráli v sezóně 2019/2020 doma s Chomutovem 22:25.

TURNAJ MLŽ - Zruč nad Sázavou 11.9.

11:20 Sokol Bělá - Sokol Vršovice "A"

12:40 Sokol Bělá - Sokol Vršovice "B"

14:00 Jiskra Zruč - Sokol Bělá

15:20 AŠ Mladá Boleslav - Sokol Bělá

Hraje se ve sportovní hale, doprava TS a auty, vedoucí zájezdu Petr Netrval. Turnaje mladšího žactva v soutěžích Středočeského krajského svazu házené se hrají bez počítání skóre !

Městská sportovní hala Bělá pod Bezdězem

SRL MLADŠÍHO DOROSTU : Sobota 11.9. Sokol Bělá - Kutná Hora 15:00 hod.

SRL MUŽŮ: Sobota 11.9. Sokol Bělá - Chomutov 17:00 hod.

Vstupné zdarma.

Srdečně zveme všechny příznivce do sportovní haly, BĚLÁ DO TOHO !!

čtvrtek 14.10.2021 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 18.10. od 19:00 v Sokolovně.

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (29)

Renza Václav (44)

Švec Stanislav (45)

Smejkal Josef (23)