oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Hledáme nové trenéry, pomocníky ke stolku časomíry

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: středa 8.9.2021 | zobrazeno: 934x

Hledáme nové trenéry, pomocníky ke stolku časomíry

Vážení příznivci bělské házené. V souvislosti s náborem dětí do našeho klubu hledáme i posily do týmu, který zajišťuje chod družstev potažmo klubu. Oslovujeme tímto všechny bývalé a současné hráče, rodiče, fanoušky a přátelé bělské házené.  Aktuálně potřebujeme doplnit trenérské týmy u mládeže, dále poptáváme asistenta + technického vedoucího u družstva mužů a posilít potřebujeme i sestavu u stolku časomíry.

Vše Vás naučíme, metodický materiál Vám dáme, trenérské semináře Vám zaplatíme.

Na podmínkách spolupráce se určitě domluvíme, protože pokud budeme mít společný cíl, najdeme i společnou řeč :o) .

V našich podmínkách toho můžeme dělat pro děti a mládež daleko víc, ale rozkrájet se neumíme.

V případě zájmu nás kontaktujte na mail: svecstanislav@seznam.cz

pátek 5.8.2022 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 8.8. od 18.30 hod. na Věchýtku.

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Nigrín Jiří (24)

Kočí Tomáš (24)

Stach Patrik (23)

Krouský Karel (45)