oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Finálové kolo HÝBEME SE HEZKY ČESKY 2.9.- 29.9., podpořte náš tým !

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: středa 1.9.2021 | zobrazeno: 248x

Finálové kolo HÝBEME SE HEZKY ČESKY 2.9.- 29.9., podpořte náš tým !

Ve čtvrtek 2.9. začíná hlasováním přímo v prodejnách PENNY finálové kolo soutěže HÝBEME SE HEZKY ČESKY. Pojďte do toho s námi, podpořte náš tým !

Jak na to? Hlasování probíhá pomocí útržku z účtenky, který získáte za nákup v minimální hodnotě 100 Kč. Tento útržek vhoďte do hlasovacího boxu s logem našeho oddílu T.J. Sokol Bělá pod Bezdězem Házená ( viz foto ) , který je umístěn v prostoru za pokladnami prodejny PENNY v Bělé pod Bezdězem a Mnichově Hradišti.

" Od 2.9. do 29.9. 2021 můžete svými hlasy podpořit svůj tým. Na základě vašich hlasů vyhlásíme na konci soutěže pořadí vítězných týmů z každého mikroregionu a odměníme je cenami v podobě finanční podpory a zdravé stravy pro jejich členy."

čtvrtek 14.10.2021 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 18.10. od 19:00 v Sokolovně.

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (29)

Renza Václav (44)

Švec Stanislav (45)

Smejkal Josef (23)