oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Nabízíme sportovně příměstský tábor v Bělé p. B. 19.7.- 23.7., uzávěrka přihlášek 11.7. !

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: čtvrtek 17.6.2021 | zobrazeno: 468x

Soustředění 2013

Vážení sportovní přátelé, nabízíme Vám příměstský tábor v našem městě pro sportovně založené děti.

Termín: 19.7.- 23.7. 2021

Pořadatel: T.J. Sokol Bělá pod Bezdězem - oddíl házené

Tábor je určený pro max. 20 sportovně založených dětí ročníku narození 2007 - 2010.

Nástup dětí: 8:00 – 8:30 hod. do sportovní haly

Vyzvednutí dětí: 16:00 – 16:30 hod. ve sportovní hale

• skupinové a individuální soutěže
  • pestrý sportovní program
  • cyklovýlet
  • pochoďák s opékáním buřtů
  • plážová házená na koupališti
  • sportovní olympiáda z různých disciplín

Cena 2 200,- Kč za osobu, v případě nekonání akce garantujeme 100% vrácení peněz !

Platba na účet číslo: 249860524/0300, v.s.0721, zpráva pro příjemce: jméno dítěte

V ceně je: oběd, ovoce, pitný režim, vstupné na koupaliště, zmrzlina na výletě, závěrečné opékání s rodiči

Kontaktní osoba: Stanislav Švec, tel.777 238 792, mail:svecstanislav@seznam.cz

Vyplněnou přihlášku v příloze posílejte naskenovanou na mail: svecstanislav@seznam.cz, případně doručte osobně po telefonické dohodě na výše uvedeném čísle. Od rodičů dětí, které nejsou členy našeho oddílu budeme potřebovat ještě vyplněné prohlášení GDPR a prohlášení dětského lékaře o zdravotní způsobilosti. To Vám doručím obratem po obdržení příhlášky.

Tábor se bude řídit aktuálními vládními protiepidemiologickými opatřeními.

Přiložený soubor

Přihláška na příměstský tábor  (formát souboru: .pdf | velikost: 138 kB)

čtvrtek 29.7.2021 | autor: Švícko

oddíl - V neděli 1.8. se smíšené družstvo přípravky a mini zúčastní turnaje v miniházené v Praze. Turnaj se odehraje na olympijském festivalu v rámci prezentace házené. Program cca na 4 hodiny spojený s prohlídkou areálu + zmrzlina pro hráče. Sestava: T.Sluka, T.Hrubá, V.Šárogová, L.Šárogová, L.Jeřábková, P.Hanes, M.Sajdl. Odjezd v 8:15 hod. od haly, auta: Švec, Hentek, Hrubý.

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Cirhan David (14)

Foltýnová Magdalena (66)

Hamšík Jakub (23)

Loukotka Jakub (22)