oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Zdravotní prohlídky na další sezónu 21/22 - formulář, info pro rodiče

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: čtvrtek 19.8.2021 | zobrazeno: 423x

Zdravotní prohlídky na další sezónu 21/22 - formulář, info pro rodiče

Važení rodiče,

v příloze naleznete jednoduchý formulář na potvrzení o zdravotní způsobilosti Vašeho dítěte. Ze zkušeností z minulosti Vás informuji s dostatečným předstihem, ať se včas stihnete objednat u lékaře. Formulář je třeba potvrdit do 10.září ! Bez potvrzení nelze nastoupit k utkáním a turnajům nového soutěžního ročníku ! Doručit mi ho můžete osobně, případně sken na mail:svecstanislav@seznam.cz, nebo foto na WhatsApp na tel.777 238 792.

( datum zveřejnění článku: 16.6. 2021 )

Děkuji za spolupráci.

Standa Švec

sekretář oddílu

Přiložený soubor

Formulář - lékařská prohlídka hráče/hráčky  (formát souboru: .pdf | velikost: 118 kB)

čtvrtek 14.10.2021 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 18.10. od 19:00 v Sokolovně.

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (29)

Renza Václav (44)

Švec Stanislav (45)

Smejkal Josef (23)