oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Zdravotní prohlídky - formulář, info pro rodiče

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: středa 13.7.2022 | zobrazeno: 1119x

Zdravotní prohlídky - formulář, info pro rodiče

Važení rodiče,

v příloze naleznete jednoduchý formulář na potvrzení o zdravotní způsobilosti Vašeho dítěte. Ze zkušeností z minulosti Vás informuji s dostatečným předstihem, ať se včas stihnete objednat u lékaře. Platnost zdravotní prohlídky najdete ve svém profilu v h-netu ( můj profil >> hráč ). Potvrzení můžete doručit osobně tenérům , případně sken na mail:svecstanislav@seznam.cz, nebo foto na WhatsApp na tel.777 238 792.

Přiložený soubor

Formulář - lékařská prohlídka hráče/hráčky  (formát souboru: .pdf | velikost: 501 kB)

čtvrtek 22.9.2022 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 26.9. od 19.00 hod. v Sokolovně.

čtvrtek 15.9.2022 | autor: Švícko

oddíl - !! Nové termíny turnajů mládeže !!: MLADŠÍ ŽACTVO: 18.9. turnaj Bělá p.B., 2.10. turnaj Mladá Boleslav. STARŠÍ ŽÁKYNĚ: 3.12. turnaj v Mělníku.

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Coufal Jakub (22)

Kočí Josef (68)

Hentek Lukáš (43)

Tom Jan (12)