oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Zdravotní prohlídky na další sezónu 21/22 - formulář, info pro rodiče

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: středa 16.6.2021 | zobrazeno: 132x

Zdravotní prohlídky na další sezónu 21/22 - formulář, info pro rodiče

Važení rodiče,

v příloze naleznete jednoduchý formulář na potvrzení o zdravotní způsobilosti Vašeho dítěte. Ze zkušeností z minulosti Vás informuji s dostatečným předstihem, ať se včas stihnete objednat u lékaře. Formulář je třeba potvrdit do konce prázdnin ! Bez potvrzení nelze nastoupit k utkáním a turnajům nového soutěžního ročníku ! Doručit mi ho můžete osobně, případně sken na mail:svecstanislav@seznam.cz, nebo foto na WhatsApp na tel.777 238 792.

Děkuji za spolupráci.

Standa Švec

sekretář oddílu

Přiložený soubor

Formulář - lékařská prohlídka hráče/hráčky  (formát souboru: .pdf | velikost: 118 kB)

čtvrtek 29.7.2021 | autor: Švícko

oddíl - V neděli 1.8. se smíšené družstvo přípravky a mini zúčastní turnaje v miniházené v Praze. Turnaj se odehraje na olympijském festivalu v rámci prezentace házené. Program cca na 4 hodiny spojený s prohlídkou areálu + zmrzlina pro hráče. Sestava: T.Sluka, T.Hrubá, V.Šárogová, L.Šárogová, L.Jeřábková, P.Hanes, M.Sajdl. Odjezd v 8:15 hod. od haly, auta: Švec, Hentek, Hrubý.

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Cirhan David (14)

Foltýnová Magdalena (66)

Hamšík Jakub (23)

Loukotka Jakub (22)