oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Pozvánka na dětský den s házenou - 13.6.

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: neděle 6.6.2021 | zobrazeno: 611x

Pozvánka na dětský den s házenou - 13.6.

Dětský den s házenou aneb prázdniny se blíží.

Milé děti, vážení rodiče,

srdečně Vás zveme na dětský den s házenou, který pořádáme 13.6. od 13:00 do 16:00 hod. v areálu sportovní haly.

Připravili jsem pro Vás.......v hale různé soutěže, na parkovišti skákací hrad, ukázku dobrovolných hasičů, ukázku aktivních záloh armády ČR, za halou si každý dětský účastník může vystřelit z airsoftových pistolí.

Pro každého dětského účastníka máme zdarma bonbóny, párek v rohlíku a malinovku.

Do haly prosíme přezůvky ( ne s černou podrážkou ), režim v hale bude dle aktuálních vládních opatření.

Občerstvení zajištěno.

Těšíme se na Vás, přijďte si to s námi užít !

! Aktuálně !: Pokud nebude pršet, soutěže proběhnou na parkovišti, tz.komplet program bude venku ! Halu si necháme v záloze pro mokrou variantu.

pátek 5.8.2022 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 8.8. od 18.30 hod. na Věchýtku.

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Nigrín Jiří (24)

Kočí Tomáš (24)

Stach Patrik (23)

Krouský Karel (45)