oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / HÝBEME SE HEZKY ČESKY - podpořte každý den náš oddíl v on-line hlasování až do 30.6.!

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: sobota 5.6.2021 | zobrazeno: 679x

Náš oddíl je přihlášený v soutěži PENNY "HÝBEME SE HEZKY ČESKY". ! KAŽDÝ DEN ! do 30.6. nám můžete dát v on-line hlasování 1 hlas. Tímto bych Vás chtěl požádat o podporu, pojďte do toho s námi !

Odkaz na soutěž a hlasování najdete ZDE .

čtvrtek 29.7.2021 | autor: Švícko

oddíl - V neděli 1.8. se smíšené družstvo přípravky a mini zúčastní turnaje v miniházené v Praze. Turnaj se odehraje na olympijském festivalu v rámci prezentace házené. Program cca na 4 hodiny spojený s prohlídkou areálu + zmrzlina pro hráče. Sestava: T.Sluka, T.Hrubá, V.Šárogová, L.Šárogová, L.Jeřábková, P.Hanes, M.Sajdl. Odjezd v 8:15 hod. od haly, auta: Švec, Hentek, Hrubý.

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Cirhan David (14)

Foltýnová Magdalena (66)

Hamšík Jakub (23)

Loukotka Jakub (22)