oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / HÝBEME SE HEZKY ČESKY - podpořte náš oddíl v on-line hlasování!

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: sobota 5.6.2021 | zobrazeno: 932x

HÝBEME SE HEZKY ČESKY - podpořte náš oddíl v on-line hlasování!

Náš oddíl je přihlášený v soutěži PENNY "HÝBEME SE HEZKY ČESKY". ! KAŽDÝ DEN ! do 30.6. nám můžete dát v on-line hlasování 1 hlas. Tímto bych Vás chtěl požádat o podporu, pojďte do toho s námi !

Odkaz na soutěž a hlasování najdete ZDE .

pátek 5.8.2022 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 8.8. od 18.30 hod. na Věchýtku.

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Nigrín Jiří (24)

Kočí Tomáš (24)

Stach Patrik (23)

Krouský Karel (45)