oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / LIVE TRÉNINK 6 - 6.5. od 15:30 hod.

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: úterý 4.5.2021 | zobrazeno: 141x

LIVE TRÉNINK 6 - 6.5. od 15:30 hod.

Tentokrát si zatrénujeme s házenkářkami z Plzně. Konkrétně si s vámi zamaká reprezentační brankářka Karin Řezáčová. Kromě házenkářských dovedností se zaměříte také na rozvoj obratnosti a práci nohou. Těšíte se? Bude to stát za to. A zase si můžete zasoutěžit o reprezentační dres!

Trénink je určen pro kategorie minižáků, mladších a starších žáků. Tentokrát si zatrénujete s reprezentantkou Karin Řezáčovou a trenérkou RKC Janou Bureš Galuškovou.

Více info a odkaz na připojení najdete ZDE.

čtvrtek 23.9.2021 | autor: Švícko

oddíl - !! Z důvodu státního svátku a ředitelského volna ruším v pondělí 27.9. trénink přípravky a v úterý 28.9. trénink mladšího dorostu !!

čtvrtek 16.9.2021 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 20.9. od 18:00 v Sokolovně.

pondělí 13.9.2021 | autor: Švícko

oddíl - Z důvodu konání Zastupitelstva je ve středu 15.9. uzavřená sportovní hala. Náhradní termín tréninku přípravky pro tento týden je ve čtvrtek 16.9. 15:00 - 16:30 ve sportovní hale !

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Coufal Jakub (21)

Kočí Josef (67)

Hentek Lukáš (42)

Tyšer Vojtěch (27)