oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Zahájili jsme venkovní tréninky !

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: středa 21.4.2021 | zobrazeno: 257x

Zahájili jsme venkovní tréninky !

Po více než 4 měsících jsme tento týden začali trénovat, na 1.tréninkovou jednotku se sešli starší žáci. Vládní opatření pro náš sport nejsou žádná hitparáda, ale

" kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody ", tak se k tomu snažíme přistupovat a věříme, že situace pro amatérský sport se bude jen zlepšovat !

Tréninky probíhají  za dodržení všech vládních opatření, tento týden nám zatím přeje i počasí. Ke sportovním aktivitám budeme využívat všechna venkovní sportoviště, nejvíce samozřejmě hřiště za školou.
Očekávejte informace od trenérů jednotlivých kategorií, v příloze najdete čestné prohlášení, které vyplněné pošlete po dětech trenérům.

Sportu zdar, bělské házené zvlášť !

Přiložený soubor

Prohlášení - Covid  (formát souboru: .pdf | velikost: 201 kB)

čtvrtek 23.9.2021 | autor: Švícko

oddíl - !! Z důvodu státního svátku a ředitelského volna ruším v pondělí 27.9. trénink přípravky a v úterý 28.9. trénink mladšího dorostu !!

čtvrtek 16.9.2021 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 20.9. od 18:00 v Sokolovně.

pondělí 13.9.2021 | autor: Švícko

oddíl - Z důvodu konání Zastupitelstva je ve středu 15.9. uzavřená sportovní hala. Náhradní termín tréninku přípravky pro tento týden je ve čtvrtek 16.9. 15:00 - 16:30 ve sportovní hale !

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Coufal Jakub (21)

Kočí Josef (67)

Hentek Lukáš (42)

Tyšer Vojtěch (27)