TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené

 
 
 
 

Sokol Bělá / oddíl / články / On-line liga pro žákovské kategorie

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: sobota 27.3.2021 | zobrazeno: 105x

On-line liga pro žákovské kategorie

 


On - line liga je pilotní projekt SKSH ve spolupráci s ČSH, kterou organizačně zajišťuje krajský manažer Ladislav Pokorný. Je to jednorázová soutěž všestrannosti jako souhrn týmových disciplín. Smyslem projektu je motivovat děti k pohybu, aktivovat členskou základnu a navázat pravidelný kontakt v rámci klubu, s rodiči a s funkcionáři SKSH. 

On - line liga je určená pro kategorie mini, mladšího a staršího žactva. Pro jednotlivé kategorie jsou ve spolupráci s metodiky vybrány různé disciplíny ( skákání přes švihadlo, driblink, nahrávky o zeď apod. ). Děti si disciplíny přes týden zkouší, nejlepší výkon nahrají na telefon a pošlou trenérům. Trenér zpracuje výsledky a zadá je do google tabulky. Krajský manažer o víkendu vše zpracuje a vyhodnotí. Následující týden se v dovednostních disciplínách utkají další družstva. O výsledek ale vůbec nejde ! Do soutěže se přihlásila většina družstev ze středních Čech. Z našeho klubu byl velký zájem u mini žactva, od druhého kola se povedlo dát dohromady smíšené družstvo mladšího žactva. 

 

Další info najdete ZDE.

 

Títmo rodičům děkujeme za spolupráci :o), snad už se brzy sejdeme v normálním režimu ve sportovní hale !

 

Více info pro rodiče a hráče, ke kterým se informace nedostaly a měli by zájem se zúčastnit na tel. 777 238 792 .

 

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

žádný turnaj nenalezen

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

7.4.

Hofta Jiří (35)

13.4.

Netrval Petr (53)

23.4.

Koleška Richard (14)

26.4.

Brisuda Mikuláš (21)

28.4.

Urban Jan (75)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůKempa handballRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenéReklamní grafika - Václav Renzazákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák