TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené

 
 
 
 

Sokol Bělá / oddíl / články / Zemřel Ivan Toman

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: úterý 29.12.2020 | zobrazeno: 157x

Zemřel Ivan Toman

I.Toman 


Dnes nás zastihla velmi smutná zpráva. Dne 28.12. 2020 zemřel ve věku 80 let pan Ivan Toman.

Ivan byl dlouholetý a zasloužilý  člen oddílu. Postupně působil v oddíle jako hráč „B“ družstva mužů, trenér a vedoucí družstva mužů, dále byl v minulosti členem výboru oddílu. Předtím se prosadil jako sportovec na republikové úrovni v atletice, na tratích 800 a 1500 m.

V kolektivu byl velmi oblíbený, nikdy nezkazil žádnou legraci. I v pokročilém věku se stále zajímal o výsledky našich družstev.

Jménem oddílu vyjadřujeme upřímnou soustrast rodině. Čest jeho památce !

 

Za oddíl házené TJ Sokol Bělá pod Bezdězem Standa Švec

Přiložené fotky

80.léta, stará garda. I.Toman stojící s číslem 6.Rok 1965, I.Toman stojící úplně vpravo vzadu.80.léta, I.Toman stojící v civilu vlevo.90.léta, schůze vedení oddílu, I.Toman vlevo vedle J.Ceháka st.1978, I.Toman stojící v civilu vlevo.

aktuality

neděle 24.1.2021 | autor: Švícko

oddíl - Informace stran členských příspěvků 2021 se dozvíte po rozvolnění opatření. Výše zůstává stejná, pro platiče chystáme slevy na sportovní materiál. Prozatím nic neplaťte !

neděle 24.1.2021 | autor: Švícko

oddíl - Oficiálně odkládáme na letní měsíce Máchův pohár a turnaj přípravky Atmos cup, které se měly konat 7.2. resp. 14.2. Bohužel musíme zrušit letošní sportovní ples, který jsme pro Vás připravovali s kapelou Adaptace na 20.2.

středa 20.1.2021 | autor: Švícko

oddíl - Dnes slaví významné životní jubileum dlouholetý člen oddílu Vladimír Šanda. Všichni mu přejeme hlavně pevné zdraví a hodně radosti z bělský házený !

příští turnaj

žádný turnaj nenalezen

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

9.1.

Šídlo Jiří (51)

14.1.

Humpola Jakub (21)

15.1.

Sucharda Antonín (24)

20.1.

Šanda Vladimír (70)

29.1.

Stach Pavel (49)

30.1.

Filip Miroslav (18)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalKempa handballRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák