oddíl házené

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: úterý 29.12.2020 | zobrazeno: 157x

Zemřel Ivan Toman

I.Toman

Dnes nás zastihla velmi smutná zpráva. Dne 28.12. 2020 zemřel ve věku 80 let pan Ivan Toman.

Ivan byl dlouholetý a zasloužilý  člen oddílu. Postupně působil v oddíle jako hráč „B“ družstva mužů, trenér a vedoucí družstva mužů, dále byl v minulosti členem výboru oddílu. Předtím se prosadil jako sportovec na republikové úrovni v atletice, na tratích 800 a 1500 m.

V kolektivu byl velmi oblíbený, nikdy nezkazil žádnou legraci. I v pokročilém věku se stále zajímal o výsledky našich družstev.

Jménem oddílu vyjadřujeme upřímnou soustrast rodině. Čest jeho památce !

Za oddíl házené TJ Sokol Bělá pod Bezdězem Standa Švec

80.léta, stará garda. I.Toman stojící s číslem 6.Rok 1965, I.Toman stojící úplně vpravo vzadu.80.léta, I.Toman stojící v civilu vlevo.90.léta, schůze vedení oddílu, I.Toman vlevo vedle J.Ceháka st.1978, I.Toman stojící v civilu vlevo.

neděle 24.1.2021 | autor: Švícko

oddíl - Informace stran členských příspěvků 2021 se dozvíte po rozvolnění opatření. Výše zůstává stejná, pro platiče chystáme slevy na sportovní materiál. Prozatím nic neplaťte !

neděle 24.1.2021 | autor: Švícko

oddíl - Oficiálně odkládáme na letní měsíce Máchův pohár a turnaj přípravky Atmos cup, které se měly konat 7.2. resp. 14.2. Bohužel musíme zrušit letošní sportovní ples, který jsme pro Vás připravovali s kapelou Adaptace na 20.2.

středa 20.1.2021 | autor: Švícko

oddíl - Dnes slaví významné životní jubileum dlouholetý člen oddílu Vladimír Šanda. Všichni mu přejeme hlavně pevné zdraví a hodně radosti z bělský házený !

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Šídlo Jiří (51)

Humpola Jakub (21)

Sucharda Antonín (24)

Šanda Vladimír (70)