oddíl házené

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: úterý 29.12.2020 | zobrazeno: 276x

Zemřel Ivan Toman

I.Toman

Dnes nás zastihla velmi smutná zpráva. Dne 28.12. 2020 zemřel ve věku 80 let pan Ivan Toman.

Ivan byl dlouholetý a zasloužilý  člen oddílu. Postupně působil v oddíle jako hráč „B“ družstva mužů, trenér a vedoucí družstva mužů, dále byl v minulosti členem výboru oddílu. Předtím se prosadil jako sportovec na republikové úrovni v atletice, na tratích 800 a 1500 m.

V kolektivu byl velmi oblíbený, nikdy nezkazil žádnou legraci. I v pokročilém věku se stále zajímal o výsledky našich družstev.

Jménem oddílu vyjadřujeme upřímnou soustrast rodině. Čest jeho památce !

Za oddíl házené TJ Sokol Bělá pod Bezdězem Standa Švec

80.léta, stará garda. I.Toman stojící s číslem 6.Rok 1965, I.Toman stojící úplně vpravo vzadu.80.léta, I.Toman stojící v civilu vlevo.90.léta, schůze vedení oddílu, I.Toman vlevo vedle J.Ceháka st.1978, I.Toman stojící v civilu vlevo.

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Hofta Jiří (35)

Netrval Petr (53)

Koleška Richard (14)

Brisuda Mikuláš (21)