oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / PF 2021

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: úterý 22.12.2020 | zobrazeno: 79x

PF 2021

Všem našim sponzorům, partnerům, členům a příznivcům děkujeme za celoroční podporu ! Přejeme Vám šťastné a veselé Vánoce, v roce 2021 pevné zdraví, hodně pohody doma, aktivním členům mnoho sportovních úspěchů a nám všem přeju co nejbližší návrat k normálnímu sportovnímu i civilnímu životu.

Za oddíl házené TJ Sokol Bělá pod Bezdězem Standa Švec

neděle 24.1.2021 | autor: Švícko

oddíl - Informace stran členských příspěvků 2021 se dozvíte po rozvolnění opatření. Výše zůstává stejná, pro platiče chystáme slevy na sportovní materiál. Prozatím nic neplaťte !

neděle 24.1.2021 | autor: Švícko

oddíl - Oficiálně odkládáme na letní měsíce Máchův pohár a turnaj přípravky Atmos cup, které se měly konat 7.2. resp. 14.2. Bohužel musíme zrušit letošní sportovní ples, který jsme pro Vás připravovali s kapelou Adaptace na 20.2.

středa 20.1.2021 | autor: Švícko

oddíl - Dnes slaví významné životní jubileum dlouholetý člen oddílu Vladimír Šanda. Všichni mu přejeme hlavně pevné zdraví a hodně radosti z bělský házený !

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Šídlo Jiří (51)

Humpola Jakub (21)

Sucharda Antonín (24)

Šanda Vladimír (70)