oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / PF 2021

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: úterý 22.12.2020 | zobrazeno: 238x

PF 2021

Všem našim sponzorům, partnerům, členům a příznivcům děkujeme za celoroční podporu ! Přejeme Vám šťastné a veselé Vánoce, v roce 2021 pevné zdraví, hodně pohody doma, aktivním členům mnoho sportovních úspěchů a nám všem přeju co nejbližší návrat k normálnímu sportovnímu i civilnímu životu.

Za oddíl házené TJ Sokol Bělá pod Bezdězem Standa Švec

čtvrtek 2.12.2021 | autor: Švícko

oddíl - Sportovní medailon klubu bude vysílat Česká televize o poločasové pauze pondělního utkání MS žen ČR - Slovensko od 18:00 na ČT4 sport.

čtvrtek 25.11.2021 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 29.11. od 19.00 hod. v Sokolovně

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Beran Stanislav (45)

Kučera Jonáš (20)

Kučera Kryštof (20)

Holec Vít (14)