oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Pozvánka na zimní přípravné turnaje v Bělé pod Bezdězem

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: čtvrtek 3.12.2020 | zobrazeno: 174x

Pozvánka na zimní přípravné turnaje v Bělé pod Bezdězem

Vážení sportovní přátelé,

srdečně Vás zveme na zimní přípravné turnaje v níže uvedených kategoriích.

Vzhledem k situaci stran vládních opatření chceme mít turnaje organizačně připravené a týden před konáním rozhodneme podle aktuální situace. Jinak to letos asi udělat nejde. Všichni už si moc chtějí zahrát, musíme udělat maximum !  Děkujeme za pochopení :o) .

Neděle 17.1. 2021: SPS cup – turnaj mini žactva  4+1

Maximálně 8 týmů, hráči ročníku 2010 a mladší, startovné 800,- Kč

Sobota 23.1. 2021: Memoriál Jiřího Ceháka – turnaj starších žáků

Maximálně 5 týmů, hráči ročníku 2006 a mladší, startovné 1 000,- Kč

Turnaj  starších žáků obsazen !!

Neděle 7.2. 2021: Máchův pohár - turnaj mužů

Turnaj pro družstva regionálních soutěží a II.ligy, maximálně 6 týmů, startovné 1 200,- Kč

Neděle 14.2. 2021: Atmos cup - turnaj přípravky

Maximálně 8 týmů, hráči ročníku 2012 a mladší, startovné 800,- Kč

Neděle 7.3. 2021: O pohár města Bělá pod Bezdězem – turnaj mladšího žactva

Maximálně 5 týmů, hráči ročníku 2008 a mladší, startovné 1 000,- Kč

Turnaj mladšího žactva obsazen !!

Uzávěrka přihlášek týden před turnajem.

Startovné v hotovosti na místě.

Propozice v pondělí před turnajem.

I přes nepředvídatelný vývoj ohledně situace Covid jsme se rozhodli předem nezrušit všechny plánované zimní turnaje a pevně věříme, že nám aktuální situace dovolí odehrát co nejvíc zápasů !

Přihlášky a info

Standa Švec – organizační pracovník

Mail: svecstanislav@seznam.cz

Tel. 777 238 792

Házené zdar !

neděle 24.1.2021 | autor: Švícko

oddíl - Informace stran členských příspěvků 2021 se dozvíte po rozvolnění opatření. Výše zůstává stejná, pro platiče chystáme slevy na sportovní materiál. Prozatím nic neplaťte !

neděle 24.1.2021 | autor: Švícko

oddíl - Oficiálně odkládáme na letní měsíce Máchův pohár a turnaj přípravky Atmos cup, které se měly konat 7.2. resp. 14.2. Bohužel musíme zrušit letošní sportovní ples, který jsme pro Vás připravovali s kapelou Adaptace na 20.2.

středa 20.1.2021 | autor: Švícko

oddíl - Dnes slaví významné životní jubileum dlouholetý člen oddílu Vladimír Šanda. Všichni mu přejeme hlavně pevné zdraví a hodně radosti z bělský házený !

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Šídlo Jiří (51)

Humpola Jakub (21)

Sucharda Antonín (24)

Šanda Vladimír (70)