oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Dařilo se nám v anketě Sportovec města 2019

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: úterý 24.11.2020 | zobrazeno: 156x

Dařilo se nám v anketě Sportovec města 2019

Dne 24.11. proběhlo vyhlášení výsledků ankety Sportovec města za rok 2019. Ze známých důvodů nemohlo proběhnout tradiční slavnostní odpoledne ve sportovní hale. Vedení města chtělo udržet tradici, vyhlášení výsledků proběhlo za dodržení všech vládních opatření na městském úřadě

Umístění házenkářů v jednotlivých kategoriích.

Jednotlivci dospělí: 1.místo Lukáš Vítek

Jednotlivci děti a mládež: 1.místo Josef Erben

Kolektivy: 1.místo mladší žáci

Talent roku do 15 let: 1.místo Robin Dubec

Trenér roku: 1.místo František Müller

Celkový vítěz: Lukáš Vítek

Vedení oddílu děkuje za vzornou reprezentaci a všem posílá velkou gratulaci !

Fanouškům děkujeme za odevzdané hlasy a těšíme se s Vámi na viděnou snad už brzy ve sportovní hale !

Josef ErbenFranta MüllerMladší žáciLukáš Vítek

neděle 24.1.2021 | autor: Švícko

oddíl - Informace stran členských příspěvků 2021 se dozvíte po rozvolnění opatření. Výše zůstává stejná, pro platiče chystáme slevy na sportovní materiál. Prozatím nic neplaťte !

neděle 24.1.2021 | autor: Švícko

oddíl - Oficiálně odkládáme na letní měsíce Máchův pohár a turnaj přípravky Atmos cup, které se měly konat 7.2. resp. 14.2. Bohužel musíme zrušit letošní sportovní ples, který jsme pro Vás připravovali s kapelou Adaptace na 20.2.

středa 20.1.2021 | autor: Švícko

oddíl - Dnes slaví významné životní jubileum dlouholetý člen oddílu Vladimír Šanda. Všichni mu přejeme hlavně pevné zdraví a hodně radosti z bělský házený !

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Šídlo Jiří (51)

Humpola Jakub (21)

Sucharda Antonín (24)

Šanda Vladimír (70)