oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Sobotní utkání mužů odloženo, turnajů se nezúčastní přípravka, mladší a starší žáci!

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: čtvrtek 17.9.2020 | zobrazeno: 127x

Pořádně nám to nezačalo a už jsme se museli omluvit ze tří mistrovských turnajů mládeže. Neodehraje se ani utkání SRL mužů.

Mladší žáci se nezúčastní turnaje ve Vršovicích, družstvo přípravky turnaje ve Zručistarší žáci se z důvodu malého počtu hráčů museli také omluvit z turnaje ve Zruči. U mladších žáků mají trenéři hodně omluvenek od rodičů, bohužel u přípravky registrujeme po prázdninách nedostatek hráčů. Vzhledem k aktuální situaci není možné začít osvědčenou náborovou akci v rámci spolupráce s místní ZŠ v podobě dopoledních sportovních kroužků se zaměřením na miniházenou. V družstvu starších žáků je 6 nemocných a 2 zranění.

Utkání SRL mužů s Loko Vršovice B se neodehraje, soupeř se nemůže dostavit, má hráče v karanténě.

Zápasy mladších žáků, starších žáků a mužů se nekontumují, oficiálně jsou odložené. I v našem zájmu je zápasy odehrát, jakmile to bude možné, vstoupíme do jednání o náhradním termínu.

Všem hráčům přejeme brzké uzdravení a návrat na hřiště !

Mini žactvo hraje v neděli 20.9. na turnaji v Kostelci nad Labem, trenéři Hrubý a Müller i přes několik omluvenek postaví 2 družstva. Turnaj se hraje na venkovním hřišti, BĚLÁ DO TOHO !!

pátek 23.10.2020 | autor: Švícko

oddíl - Ze známých důvodů jsou odložené další zápasy našich družstev, ODLOŽENO: 10.10. SRL mužů Sokol Bělá - Chomutov, 17.10. turnaj mladších žákyň v Kolíně, 17.10. turnaj starších žáků v Bělé p.B., 18.10. turnaj mini žactva v Mělníku, 24.10. turnaj přípravky v Mělníku, 24.10. turnaj mladších žáků v Kutné Hoře, turnaj starších žáků o žákovskou ligu, 24.10. SRL mužů Bělá - Kolín.

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (28)

Renza Václav (43)

Švec Stanislav (44)

Smejkal Josef (22)