oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Víkendový program našich družstev, pozvánka do městského parku

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: čtvrtek 10.9.2020 | zobrazeno: 84x

Víkendový program našich družstev, pozvánka do městského parku

O víkendu rozehrají svoje krajské soutěže starší žáci zápasem v Úvalech, mladší žáci turnajem v Kolíně a mladší žákyně turnajem v Turnově.

Přípravka a mini žactvo se představí v rámci prezentace sportů a spolků v městském parku v sobotu 12.9. v čase 10:30 – 11:15 na víkendové akci města Setkání rodáků a přátel Bělé. Svůj prostor budou mít připravený na travnaté ploše.

SOBOTA 12.9.

Starší žáci: 11:00 Sokol Úvaly B – Sokol Bělá

Turnaj mladších žákyň v Turnově

8:30 Sokol Bělá – TJ Turnov

9:50 Sokol Bělá – Příbram

11:50 Sokol Bělá – Kolín

13:10 Házená Mělník – Sokol Bělá

NEDĚLE 13.9.

Turnaj mladších žáků v Kolíně

10:30 Sokol Bělá – Poděbrady

12:00 Sokol Bělá – Mladá Boleslav

13:30 HC Kolín – Sokol Bělá

15:00 Hudlice – Sokol Bělá

Sestavy a časy odjezdů u trenérů jednotlivých družstev

čtvrtek 24.9.2020 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu se koná v pondělí 28.9. od 18:30 hod. v restauraci Sokolovna.

sobota 19.9.2020 | autor: Švícko

oddíl - Prosím rodiče, aby v mailu od týmu ČSH potvrzovali členství svých dětí. Takový postup je nutný při registraci hráčů do systému. V případě dotazů tel.777 238 792. Poplatek 350,- Kč neplaťte ! Děkuji za spolupráci :-) .

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Coufal Jakub (20)

Kočí Josef (66)

Hentek Lukáš (41)

Tyšer Vojtěch (26)