oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Víkendový program našich družstev, pozvánka do městského parku

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: čtvrtek 10.9.2020 | zobrazeno: 117x

Víkendový program našich družstev, pozvánka do městského parku

O víkendu rozehrají svoje krajské soutěže starší žáci zápasem v Úvalech, mladší žáci turnajem v Kolíně a mladší žákyně turnajem v Turnově.

Přípravka a mini žactvo se představí v rámci prezentace sportů a spolků v městském parku v sobotu 12.9. v čase 10:30 – 11:15 na víkendové akci města Setkání rodáků a přátel Bělé. Svůj prostor budou mít připravený na travnaté ploše.

SOBOTA 12.9.

Starší žáci: 11:00 Sokol Úvaly B – Sokol Bělá

Turnaj mladších žákyň v Turnově

8:30 Sokol Bělá – TJ Turnov

9:50 Sokol Bělá – Příbram

11:50 Sokol Bělá – Kolín

13:10 Házená Mělník – Sokol Bělá

NEDĚLE 13.9.

Turnaj mladších žáků v Kolíně

10:30 Sokol Bělá – Poděbrady

12:00 Sokol Bělá – Mladá Boleslav

13:30 HC Kolín – Sokol Bělá

15:00 Hudlice – Sokol Bělá

Sestavy a časy odjezdů u trenérů jednotlivých družstev

neděle 22.11.2020 | autor: Švícko

oddíl - Ze známých důvodů jsou zrušené další turnaje našich družstev: 21.11. turnaj mladších žákyň v Bělé p.B., 22.11. turnaj mladších žáků v Bělé p.B., 28.11. turnaj starších žáků v Bělé p.B., 29.11.turnaj přípravky v Příbrami, 29.11. turnaj mini v Úvalech.

pondělí 16.11.2020 | autor: Švícko

oddíl - Žádáme rodiče hráčů mládežnických družstev a členy družstva mužů o doplacení příspěvku za rok 2020. Vzhledem k letošním událostem požadujeme jen jednu platbu za kalendářní rok ! Hotovostní platba, potvrzení o platbě - po dohodě se sekretářem oddílu na tel.777 238 792. Děkujeme :o).

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Kettner Filip (14)

Nauš Radek (23)

handball.cz

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalKempa handballRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák