oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / H-net 2.0, nový informační systém ČSH - info pro členy oddílu

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: čtvrtek 25.6.2020 | zobrazeno: 69x

H-net 2.0, nový informační systém ČSH - info pro členy oddílu

Po několika dotazech hráčů a rodičů upozorňuji, že ČSH přechází na nový informační systém. Každý člen, hráč, funkcionář bude mít svůj osobní profil. V posledních dnech přišel některým hráčům, nebo rodičům hráčů žákovských družstev email od týmu ČSH stran stavu žádosti o změnu fotografie. Průběžně všechny přefocujeme, aby fotky vyhovovaly všem požadavkům, aktualizuji soupisku členů, u kterých musí být do konce června kontaktní email. Soupiska a emaily jsou na 99% aktualizované, teď přišly na řadu fotky. Info mail od týmu ČSH berte na vědomí, v případě dotazů mě non - stop kontaktujte.

Od nové sezóny nás čekají velké změny, k utkání se bude nastupovat bez zdravotních průkazů ( potvrzení o zdravotní způsobilosti bude u sekretáře oddílu, který ho potvrdí do systému elektronicky ), bez registračních průkazů, bez zápisů o utkání. Vše se bude vyplňovat  on-line elektronicky. Systém se stále průběžně spouští a aktualizuje, nové informace chodí pravidelně každý týden

Standa Švec

sekretář oddílu

tel.777 238 792

Vážené házenkářky, vážení házenkáři, jsme rádi, že po více než roce příprav na novém informačním systému vám můžeme oznámit, že do nové sezóny vstoupí české házenkářské hnutí s novým moderním elektronickým pomocníkem. S novým informačním systémem Český svaz házené a všechny celostátní i krajské soutěže, aktivity pro trenéry, rozhodčí, reprezentanty ale i jednotlivé hráče a funkcionáře skokově pokročí v digitalizaci úkonů potřebných pro co nejpružnější a nejjednodušší fungování celého sportovního hnutí. K postupnému spouštění informačního systému přikročíme od 18. května tohoto roku tak, aby v průběhu letních měsíců bylo vše připraveno k odstartování nového soutěžního ročníku s novým informačním systémem, který plně nahradí a prakticky ve všem výrazně překoná současný systém Handball.net, a s nímž bude spojen i nový web Českého svazu házené, který bude spuštěn v druhé polovině léta tohoto roku. Uvědomujeme si, že od řady členů našeho házenkářského hnutí – především od stovek zpravidla dobrovolných organizačních pracovníků jednotlivých klubů, funkcionářů a vedoucích soutěžních družstev - bude přechod na nový systém vyžadovat nemalé úsilí vynaložené k seznámení s obsáhlými možnostmi nového systému.  Nový informační systém bude nově přístupný nejen pověřeným pracovníkům jednotlivých klubů a krajským svazovým administrátorům, nově bude velká část agendy přístupná také jednotlivým členům Českého svazu házené – vedle rozhodčích, zapisovatelů a časoměřičů tedy také všem trenérům a všem hráčům a hráčkám.

Jaroslav Chvalný Prezident ČSH

pátek 10.7.2020 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu se koná ve středu 15.7. od 19:00 v restauraci JAJ ( bowling ). Rodičům mladších žáků, kteří zaplatili spoluúčast za soustředění, dáme potvrzení o platbě, po termínu této schůze Vám ho vydá trenér I.Hríb.

žádný turnaj nenalezen

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Cirhan David (13)

Foltýnová Magdalena (65)

Hamšík Jakub (22)

Loukotka Jakub (21)