TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené

 
 

Sokol Bělá / oddíl / články / H-net 2.0, nový informační systém ČSH - info pro členy oddílu

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: čtvrtek 25.6.2020 | zobrazeno: 69x

H-net 2.0, nový informační systém ČSH - info pro členy oddílu

 


Po několika dotazech hráčů a rodičů upozorňuji, že ČSH přechází na nový informační systém. Každý člen, hráč, funkcionář bude mít svůj osobní profil. V posledních dnech přišel některým hráčům, nebo rodičům hráčů žákovských družstev email od týmu ČSH stran stavu žádosti o změnu fotografie. Průběžně všechny přefocujeme, aby fotky vyhovovaly všem požadavkům, aktualizuji soupisku členů, u kterých musí být do konce června kontaktní email. Soupiska a emaily jsou na 99% aktualizované, teď přišly na řadu fotky. Info mail od týmu ČSH berte na vědomí, v případě dotazů mě non - stop kontaktujte.

Od nové sezóny nás čekají velké změny, k utkání se bude nastupovat bez zdravotních průkazů ( potvrzení o zdravotní způsobilosti bude u sekretáře oddílu, který ho potvrdí do systému elektronicky ), bez registračních průkazů, bez zápisů o utkání. Vše se bude vyplňovat  on-line elektronicky. Systém se stále průběžně spouští a aktualizuje, nové informace chodí pravidelně každý týden 

 

Standa Švec

sekretář oddílu

tel.777 238 792

 


 

Vážené házenkářky, vážení házenkáři, jsme rádi, že po více než roce příprav na novém informačním systému vám můžeme oznámit, že do nové sezóny vstoupí české házenkářské hnutí s novým moderním elektronickým pomocníkem. S novým informačním systémem Český svaz házené a všechny celostátní i krajské soutěže, aktivity pro trenéry, rozhodčí, reprezentanty ale i jednotlivé hráče a funkcionáře skokově pokročí v digitalizaci úkonů potřebných pro co nejpružnější a nejjednodušší fungování celého sportovního hnutí. K postupnému spouštění informačního systému přikročíme od 18. května tohoto roku tak, aby v průběhu letních měsíců bylo vše připraveno k odstartování nového soutěžního ročníku s novým informačním systémem, který plně nahradí a prakticky ve všem výrazně překoná současný systém Handball.net, a s nímž bude spojen i nový web Českého svazu házené, který bude spuštěn v druhé polovině léta tohoto roku. Uvědomujeme si, že od řady členů našeho házenkářského hnutí – především od stovek zpravidla dobrovolných organizačních pracovníků jednotlivých klubů, funkcionářů a vedoucích soutěžních družstev - bude přechod na nový systém vyžadovat nemalé úsilí vynaložené k seznámení s obsáhlými možnostmi nového systému.  Nový informační systém bude nově přístupný nejen pověřeným pracovníkům jednotlivých klubů a krajským svazovým administrátorům, nově bude velká část agendy přístupná také jednotlivým členům Českého svazu házené – vedle rozhodčích, zapisovatelů a časoměřičů tedy také všem trenérům a všem hráčům a hráčkám.

Jaroslav Chvalný Prezident ČSH

aktuality

pátek 10.7.2020 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu se koná ve středu 15.7. od 19:00 v restauraci JAJ ( bowling ). Rodičům mladších žáků, kteří zaplatili spoluúčast za soustředění, dáme potvrzení o platbě, po termínu této schůze Vám ho vydá trenér I.Hríb.

příští turnaj

žádný turnaj nenalezen

nábor mládeže

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.7.

Cirhan David (13)

5.7.

Foltýnová Magdalena (65)

8.7.

Hamšík Jakub (22)

15.7.

Loukotka Jakub (21)

15.7.

Macoun Jaroslav (22)

21.7.

Müller František (40)

22.7.

Šulc Filip (22)

24.7.

Humpola Matěj (18)

26.7.

Bernard Michal (20)

27.7.

Vaněk Viktor (19)

odkazy

sokol.eu
chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalKempa handballRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák