oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / H-net 2.0, nový informační systém ČSH - neplaťte členský poplatek !

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: úterý 14.7.2020 | zobrazeno: 979x

H-net 2.0, nový informační systém ČSH - neplaťte členský poplatek !

Po několika dotazech hráčů a rodičů upozorňuji, že ČSH přechází na nový informační systém. Každý člen, hráč, funkcionář má svůj osobní profil. V posledních dnech přišel některým hráčům, nebo rodičům hráčů žákovských družstev email od týmu ČSH stran stavu žádosti o změnu fotografie, případně výzva stran zaplacení poplatku. Info mail od týmu ČSH berte na vědomí.

Od nové sezóny nás čekají velké změny, k utkání se bude nastupovat bez zdravotních průkazů ( potvrzení o zdravotní způsobilosti bude u sekretáře oddílu, který ho potvrdí do systému elektronicky ), bez registračních průkazů, bez zápisů o utkání. Vše se bude vyplňovat on-line elektronicky. Systém se stále průběžně spouští a aktualizuje, nové informace chodí pravidelně každý týden.

Aktuální info od manažera SKSH L.Pokorného

....rád bych vás požádal, abyste v současné chvíli ještě neplatili členský poplatek 350,-/jednotlivec. Poplatek za tento půl rok by měl být ještě projednán zodpovědnými orgány ČSH. Rád bych vás také upozornil, abyste to dali na vědomí i rodičům (zastupující členy mladší 15 let) a vašim členům. V tuto chvíli totiž H-net 2.0 rodičům a členům rozesílá email s výzvou o zaplacení toho poplatku.

Členský poplatek platí oddíl házené za všechny aktivní členy ( hráči, trenéři, funkcionáři ) .

V případě dotazů mě non - stop kontaktujte.

Standa Švec

sekretář oddílu

tel.777 238 792

Vážené házenkářky, vážení házenkáři, jsme rádi, že po více než roce příprav na novém informačním systému vám můžeme oznámit, že do nové sezóny vstoupí české házenkářské hnutí s novým moderním elektronickým pomocníkem. S novým informačním systémem Český svaz házené a všechny celostátní i krajské soutěže, aktivity pro trenéry, rozhodčí, reprezentanty ale i jednotlivé hráče a funkcionáře skokově pokročí v digitalizaci úkonů potřebných pro co nejpružnější a nejjednodušší fungování celého sportovního hnutí. K postupnému spouštění informačního systému přikročíme od 18. května tohoto roku tak, aby v průběhu letních měsíců bylo vše připraveno k odstartování nového soutěžního ročníku s novým informačním systémem, který plně nahradí a prakticky ve všem výrazně překoná současný systém Handball.net, a s nímž bude spojen i nový web Českého svazu házené, který bude spuštěn v druhé polovině léta tohoto roku. Uvědomujeme si, že od řady členů našeho házenkářského hnutí – především od stovek zpravidla dobrovolných organizačních pracovníků jednotlivých klubů, funkcionářů a vedoucích soutěžních družstev - bude přechod na nový systém vyžadovat nemalé úsilí vynaložené k seznámení s obsáhlými možnostmi nového systému.  Nový informační systém bude nově přístupný nejen pověřeným pracovníkům jednotlivých klubů a krajským svazovým administrátorům, nově bude velká část agendy přístupná také jednotlivým členům Českého svazu házené – vedle rozhodčích, zapisovatelů a časoměřičů tedy také všem trenérům a všem hráčům a hráčkám.

Jaroslav Chvalný Prezident ČSH