oddíl házené

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: úterý 2.6.2020 | zobrazeno: 180x

Školení trenérů licencí C, B

Školení trenérů licence C v Úvalech

Školení trenérů licence „C“ se uskuteční v následujících termínech:

1. část školení se uskuteční ve dnech 16 - 18. 10. 2020

2. část školení se uskuteční ve dnech 6. - 8. 11. 2020

Datum závěrečné zkoušky bude stanoveno později.

Celá akce bude probíhat v areálu TJ Sokol Úvaly, nám. Arnošta z Pardubic 164.

Cenu školení stanovila Exekutiva SKSH takto:

·     pro účastníky z klubů Středočeského krajského svazu házené 2. 500,-  Kč

·     pro účastníky z klubů ostatních krajských svazů házené 3. 000,-  Kč.

Přihláška musí obsahovat jméno a příjmení budoucího trenéra, kontaktní e-mailovou adresu, telefon, klubovou příslušnost a číslo registrace.
Důležité: Kluby mají povinnost, seřadit svoje zájemce o účast na získání trenérské licence C dle důležitosti (1- nejdůležitější). Při naplnění max. počtu účastníků (35) bude bráno v potaz právě ono řazení dle důležitosti.

Přihlášky s potřebnými informacemi posílejte na pokorny@chf.cz a do kopie na stredoceskysvazhazene@seznam.cz

Školení proběhne min. v rozsahu 33 praktických a 22 teoretických hodin výuky se zkušenými lektory ČSH. K úspěšnému získání licence je povinnost min. aktivní účast na 80 procentech školení z celkového rozsahu.

Přednost na školení mají zájemci z klubů SKSH!

Školení trenérů licence B v Praze

Český svaz házené společně s Fakultou tělesné výchovy a sportu UK připravuje školení trenérů licence B v Praze.

Předběžné termíny konání:

Obecná část: FTVS UK Praha, 18. - 20. 9. a 2. - 4. 10. 2020

Specializovaná část: pořadatel ČSH, místo bude určeno dodatečně, listopad, prosinec 2020, bude konkretizováno po definitivním schválení kalendáře na sezonu 2020-2021

Závěrečné zkoušky s obhajobou písemné práce: po absolvování školení, do února 2021

Náklady:

Cena obecné části: 3800,- Kč (bez ubytování a stravování, FTVS nezajišťuje !!)

Cena specializované části: bude určena dle počtu přihlášených účastníků (rozpočítáním nákladů)

Podmínky přijetí:

1. Ukončené úplné středoškolské vzdělaní – maturita – po úspěšném ukončení školení bude absolventům, kteří mají ukončené úplné středoškolské vzdělání (maturita) vystaveno Osvědčení umožňující požádat o vystavení Živnostenského oprávnění.
Upozornění - Uchazeči bez maturity absolvují k získání Osvědčení (umožňující požádat o vystavení Živnostenského oprávnění) navíc placený (cena 4000,- Kč) všeobecně vzdělávací kurz v rozsahu 50 vyučovacích hodin.

2. Držitel licence C s praxí minimálně 2 roky (viz Zásady licencování trenérů ČSH, čl. 2, bod 2)

Přihlášky:

Je třeba zaslat písemně (mailem) na adresu metodika ČSH tuma@chf.cz nejpozději do 26.6.2020. Přihláška (není žádný formulář) musí obsahovat: Příjmení, jméno, datum narození, adresu trvalého bydliště, aktuální členství v klubu, vzdělání, mailovou adresu, telefon uchazeče

Upozornění: Neúplné přihlášky či přihlášky došlé po termínu nemohou být z organizačních důvodů akceptovány.

Po uzavření přihlášek obdrží uchazeči další informace (včetně informací k platbě a k dodání ověřené kopie maturitního vysvědčení) přímo z FTVS UK.

V případě, že některý oddíl vysílá více zájemců, je třeba, aby stanovil jejich pořadí (k tomu bude přihlédnuto, jestliže počet přihlášených bude vyšší než 35 osob).

V případě zájmu kontaktujte vedení oddílu.

pátek 23.10.2020 | autor: Švícko

oddíl - Ze známých důvodů jsou odložené další zápasy našich družstev, ODLOŽENO: 10.10. SRL mužů Sokol Bělá - Chomutov, 17.10. turnaj mladších žákyň v Kolíně, 17.10. turnaj starších žáků v Bělé p.B., 18.10. turnaj mini žactva v Mělníku, 24.10. turnaj přípravky v Mělníku, 24.10. turnaj mladších žáků v Kutné Hoře, turnaj starších žáků o žákovskou ligu, 24.10. SRL mužů Bělá - Kolín.

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (28)

Renza Václav (43)

Švec Stanislav (44)

Smejkal Josef (22)