oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Od pondělí 11.5.2020 se otevírá sportovní hala v Bělé p.B.

téma: oddíl | autor: Sekretář | datum: úterý 5.5.2020 | zobrazeno: 151x

Od pondělí 11.5.2020 se otevírá sportovní hala v Bělé p.B.

Dle sdělení správce haly je možnost pro náš oddíl házené začít tréninky všech družstev v pondělí 11.5.2020 za určitých podmínek vzhledem k trvající pandemii.

Vše je podmíněno max. počtem v hale do 100 osob, budou otevřeny dvě šatny jen na přezutí, sportovci by měli přijít ve sportovním obleku.

Nebude možné používat sprchy v šatnách ani WC /WC jen na společné chodbě před vstupem na plochu haly/.

Vstup do haly jen v rouškách, na ploše bez roušek.

Rodiče by neměli být v prostorách haly.

Přiložený soubor

Čestné prohlášení o příznacích viru  (formát souboru: .pdf | velikost: 649 kB)

pátek 29.5.2020 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu se koná ve středu 3.6. od 17:00 v restauraci Sauna, sportovní záležitosti s trenéry od 19:00. Schůze je ve vnitřním prostoru restaurace, respektujte vládní opatření.

žádný turnaj nenalezen

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Baičev Martin (21)

Šídlo Jakub (14)

Robotka Daniel (14)

Stanev Richard (20)