oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Od pondělí 11.5.2020 se otevírá sportovní hala v Bělé p.B.

téma: oddíl | autor: Sekretář | datum: úterý 5.5.2020 | zobrazeno: 259x

Od pondělí 11.5.2020 se otevírá sportovní hala v Bělé p.B.

Dle sdělení správce haly je možnost pro náš oddíl házené začít tréninky všech družstev v pondělí 11.5.2020 za určitých podmínek vzhledem k trvající pandemii.

Vše je podmíněno max. počtem v hale do 100 osob, budou otevřeny dvě šatny jen na přezutí, sportovci by měli přijít ve sportovním obleku.

Nebude možné používat sprchy v šatnách ani WC /WC jen na společné chodbě před vstupem na plochu haly/.

Vstup do haly jen v rouškách, na ploše bez roušek.

Rodiče by neměli být v prostorách haly.

Přiložený soubor

Čestné prohlášení o příznacích viru  (formát souboru: .pdf | velikost: 649 kB)

sobota 19.9.2020 | autor: Švícko

oddíl - Prosím rodiče, aby v mailu od týmu ČSH potvrzovali členství svých dětí. Takový postup je nutný při registraci hráčů do systému. V případě dotazů tel.777 238 792. Poplatek 350,- Kč neplaťte ! Děkuji za spolupráci :-) .

pátek 18.9.2020 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu se koná v pondělí 21.9. od 18:30 hod. v restauraci Sokolovna.

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Coufal Jakub (20)

Kočí Josef (66)

Hentek Lukáš (41)

Tyšer Vojtěch (26)