oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Platby členského příspěvku za jaro 2020 - info hráčům, rodičům.

téma: oddíl | autor: Sekretář | datum: středa 15.4.2020 | zobrazeno: 106x

Platby členského příspěvku za jaro 2020 - info hráčům, rodičům.

Vzhledem k zrušení  soutěží Středočeského krajského svazu házené pro jarní část soutěže 2019-20, není nutné platit členské příspěvky pro toto období.

Již zaplacené příspěvky se přesouvají do podzimní části nového soutěžního ročníku 2020-21.

F.Šindelář - sekretář oddílu házené TJ Sokol Bělá p.B.

pátek 29.5.2020 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu se koná ve středu 3.6. od 17:00 v restauraci Sauna, sportovní záležitosti s trenéry od 19:00. Schůze je ve vnitřním prostoru restaurace, respektujte vládní opatření.

žádný turnaj nenalezen

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Baičev Martin (21)

Šídlo Jakub (14)

Robotka Daniel (14)

Stanev Richard (20)