oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Platby členského příspěvku za jaro 2020 - info hráčům, rodičům.

téma: oddíl | autor: Sekretář | datum: středa 15.4.2020 | zobrazeno: 208x

Platby členského příspěvku za jaro 2020 - info hráčům, rodičům.

Vzhledem k zrušení  soutěží Středočeského krajského svazu házené pro jarní část soutěže 2019-20, není nutné platit členské příspěvky pro toto období.

Již zaplacené příspěvky se přesouvají do podzimní části nového soutěžního ročníku 2020-21.

F.Šindelář - sekretář oddílu házené TJ Sokol Bělá p.B.

sobota 19.9.2020 | autor: Švícko

oddíl - Prosím rodiče, aby v mailu od týmu ČSH potvrzovali členství svých dětí. Takový postup je nutný při registraci hráčů do systému. V případě dotazů tel.777 238 792. Poplatek 350,- Kč neplaťte ! Děkuji za spolupráci :-) .

pátek 18.9.2020 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu se koná v pondělí 21.9. od 18:30 hod. v restauraci Sokolovna.

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Coufal Jakub (20)

Kočí Josef (66)

Hentek Lukáš (41)

Tyšer Vojtěch (26)