oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Zrušení soutěží Středočeského kraje pro jaro 2020.

téma: oddíl | autor: Sekretář | datum: pondělí 30.3.2020 | zobrazeno: 98x

Zrušení soutěží Středočeského kraje pro jaro 2020.

Rozhodnutí o mistrovských soutěžích v soutěžním ročníku 2019/20

Dne 26.3.2020 učinila Exekutiva ČSH zásadní rozhodnutí, kterým anulovala výsledky soutěží řízených Soutěžní komisí ČSH celého soutěžního ročníku 2019/20, s výjimkou nejvyšších soutěží mužů a žen.
Následně proto projednala Exekutiva SKSH návrh L. Skružného na řešení krajských soutěží a rozhodla hlasováním per-rollam takto:

Společná regionální liga mužů, přebor mladších dorostenců:
Výsledky všech utkání v soutěžním ročníku budou anulovány, nebude vyhlášen vítěz.
Případné postupy z těchto soutěží budou v případě zájmu družstev řešeny se SK ČSH.

Přebor staršího žactva:
Výsledky podzimní části soutěže zůstávají v platnosti, anulují se výsledky utkání odehraných na jaře (CN 71 – 80), všechna další naplánovaná utkání jsou zrušena.
Další rozhodnutí o soutěži staršího žactva vydá Exekutiva SKSH začátkem května 2020.

Přebor starších žákyň:
Družstva mají odehraný pouze jeden turnaj na jaře, výsledky zůstávají v platnosti.
Všechny naplánované turnaje se ruší.
Další rozhodnutí o soutěži starších žákyň vydá Exekutiva SKSH začátkem května 2020

Přebory mladšího žactva, miniházená 6+1, miniházená 4+1
Naplánované turnaje dle termínové listiny se ruší.

Radovan Kábrt
předseda SKSH

pátek 29.5.2020 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu se koná ve středu 3.6. od 17:00 v restauraci Sauna, sportovní záležitosti s trenéry od 19:00. Schůze je ve vnitřním prostoru restaurace, respektujte vládní opatření.

žádný turnaj nenalezen

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Baičev Martin (21)

Šídlo Jakub (14)

Robotka Daniel (14)

Stanev Richard (20)