oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Rozhodnutí exekutivy ČSH.

téma: oddíl | autor: Sekretář | datum: pátek 27.3.2020 | zobrazeno: 84x

Rozhodnutí exekutivy ČSH.

Rozhodnutí Exekutivy ČSH S ohledem na aktuální situaci v České republice týkající se pandemie onemocnění COVID-19, rozhodla Exekutiva ČSH na svém jednání dne 26. března 2020 o ukončení aktuálního soutěžního ročníku 2019/2020 pro všechny soutěže řízené Soutěžní komise ČSH s výjimkou nejvyšších soutěží (STRABAG Rail Extraliga mužů a MOL liga žen, Českého poháru mužů a žen). Všechny výsledky soutěžního ročníku 2019/2020 výše uvedených soutěží (s výjimkou STRABAG Rail Extraligy mužů, MOL ligy žen a Českého poháru mužů a žen) se anulují. Zařazení družstev do soutěží pro soutěžní ročník 2020/2021 provede Soutěžní komise ČSH a schválí Exekutiva ČSH dle stavu přihlášek do nového soutěžního ročníku 2020/2021 a zařazení družstev do soutěží v soutěžním ročníku 2019/2020.

Ve výjimečných případech může Exekutiva rozhodnout o zařazení družstva do vyšší (případně nižší) soutěže, než kterou hrálo v anulovaném soutěžním ročníku. Usnesení bylo přijato jednomyslně všemi členy Exekutivy. Co se týče ostatních soutěží, tedy STRABAG Rail Extraligy, MOL ligy, Českého poháru mužů a žen, budou Soutěžní komise a Exekutiva ČSH podnikat další kroky v součinnosti se zúčastněnými oddíly. V případě MOL ligy koordinuje Soutěžní komise i Exekutiva ČSH další kroky také se Slovenským svazem házené, se kterým jsou oba orgány v intenzivním kontaktu prostřednictvím předsedy SK a prezidenta ČSH.

Jaroslav Chvalný

Prezident ČSH

pátek 29.5.2020 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu se koná ve středu 3.6. od 17:00 v restauraci Sauna, sportovní záležitosti s trenéry od 19:00. Schůze je ve vnitřním prostoru restaurace, respektujte vládní opatření.

žádný turnaj nenalezen

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Baičev Martin (21)

Šídlo Jakub (14)

Robotka Daniel (14)

Stanev Richard (20)