oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Rozhodnutí exekutivy ČSH.

téma: oddíl | autor: Sekretář | datum: pátek 27.3.2020 | zobrazeno: 173x

Rozhodnutí exekutivy ČSH.

Rozhodnutí Exekutivy ČSH S ohledem na aktuální situaci v České republice týkající se pandemie onemocnění COVID-19, rozhodla Exekutiva ČSH na svém jednání dne 26. března 2020 o ukončení aktuálního soutěžního ročníku 2019/2020 pro všechny soutěže řízené Soutěžní komise ČSH s výjimkou nejvyšších soutěží (STRABAG Rail Extraliga mužů a MOL liga žen, Českého poháru mužů a žen). Všechny výsledky soutěžního ročníku 2019/2020 výše uvedených soutěží (s výjimkou STRABAG Rail Extraligy mužů, MOL ligy žen a Českého poháru mužů a žen) se anulují. Zařazení družstev do soutěží pro soutěžní ročník 2020/2021 provede Soutěžní komise ČSH a schválí Exekutiva ČSH dle stavu přihlášek do nového soutěžního ročníku 2020/2021 a zařazení družstev do soutěží v soutěžním ročníku 2019/2020.

Ve výjimečných případech může Exekutiva rozhodnout o zařazení družstva do vyšší (případně nižší) soutěže, než kterou hrálo v anulovaném soutěžním ročníku. Usnesení bylo přijato jednomyslně všemi členy Exekutivy. Co se týče ostatních soutěží, tedy STRABAG Rail Extraligy, MOL ligy, Českého poháru mužů a žen, budou Soutěžní komise a Exekutiva ČSH podnikat další kroky v součinnosti se zúčastněnými oddíly. V případě MOL ligy koordinuje Soutěžní komise i Exekutiva ČSH další kroky také se Slovenským svazem házené, se kterým jsou oba orgány v intenzivním kontaktu prostřednictvím předsedy SK a prezidenta ČSH.

Jaroslav Chvalný

Prezident ČSH

sobota 19.9.2020 | autor: Švícko

oddíl - Prosím rodiče, aby v mailu od týmu ČSH potvrzovali členství svých dětí. Takový postup je nutný při registraci hráčů do systému. V případě dotazů tel.777 238 792. Poplatek 350,- Kč neplaťte ! Děkuji za spolupráci :-) .

pátek 18.9.2020 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu se koná v pondělí 21.9. od 18:30 hod. v restauraci Sokolovna.

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Coufal Jakub (20)

Kočí Josef (66)

Hentek Lukáš (41)

Tyšer Vojtěch (26)