oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Odložení soutěží mládeže - SKSH.

téma: oddíl | autor: Sekretář | datum: čtvrtek 12.3.2020 | zobrazeno: 140x

Odložení soutěží mládeže - SKSH.

Informace o odložení všech soutěží ve Středočeském kraji.

Na základě doporučení Českého svazu házené rozhodla Exekutiva SKSH o odložení všech soutěží ve Středočeském kraji !!!

Všechna mistrovská utkání i turnaje mládeže všech kategorií se dle rozhodnutí Exekutivy Středočeského krajského svazu házené odkládají.O dalším postupu a případném dohrávání soutěží bude rozhodovat řídící orgán soutěží dle aktuální situace a podle pokynů Českého svazu házené a příslušných státních orgánů.

pátek 29.5.2020 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu se koná ve středu 3.6. od 17:00 v restauraci Sauna, sportovní záležitosti s trenéry od 19:00. Schůze je ve vnitřním prostoru restaurace, respektujte vládní opatření.

žádný turnaj nenalezen

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Baičev Martin (21)

Šídlo Jakub (14)

Robotka Daniel (14)

Stanev Richard (20)