oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články /  Nové nařízení ČSH.

téma: oddíl | autor: Sekretář | datum: středa 11.3.2020 | zobrazeno: 157x

Nové nařízení ČSH.

Nové nařízení ČSH ze dne 11.3.2020 Český svaz házené, na základě vývoje šíření koronaviru, vydal dne 10. 3. 2020 nařízení.

Toto nařízení bylo motivováno snahou neohrozit pokračování soutěží řízených ČSH a snížit tak riziko jejich případného nedohrání. Situace se mění velmi rychle, a tak v posledních hodinách musel Český svaz házené opětovně vyhodnotit situaci, přičemž musel vzít v potaz, kromě vývoje šíření viru, i rozhodnutí orgánů místních samospráv, a dále technické a personální komplikace všech účastníků soutěží. Na základě výše uvedených okolností vydává Český svaz házené toto nové nařízení, které ruší nařízení z 10.3.2020: „Všechna utkání hraná v soutěžích řízených ČSH v termínu od 12.3.2020 do 25.3.2020 se odkládají s tím, že o jejich sehrání bude rozhodnuto řídícími orgány soutěží později na základě vyhodnocení situace v šíření koronaviru.

Toto nařízení se nevztahuje na utkání nejvyšších soutěží mužů (Strabag Rail Extraliga) a žen (MOL liga), závěrečná kola Českého poháru mužů a žen, kde Český svaz házené přijme samostatná rozhodnutí“. Na základě výše uvedených okolností Český svaz házené vydává doporučení pro řídící orgány soutěží řízené krajskými svazy házené, aby přijaly obdobné opatření.

pátek 29.5.2020 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu se koná ve středu 3.6. od 17:00 v restauraci Sauna, sportovní záležitosti s trenéry od 19:00. Schůze je ve vnitřním prostoru restaurace, respektujte vládní opatření.

žádný turnaj nenalezen

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Baičev Martin (21)

Šídlo Jakub (14)

Robotka Daniel (14)

Stanev Richard (20)