oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Nové vedení SKSH- Středočeský krajský svaz házené.

téma: oddíl | autor: Sekretář | datum: středa 12.2.2020 | zobrazeno: 209x

Nové vedení SKSH- Středočeský krajský svaz házené.

Na volební konferenci v Úvalech v úterý 11.2. 2020 za účasti zástupců jednotlivých klubů byl zvolen

jako předseda SKSH :

Radovan Kábrt - navržen klubem AŠ Ml.Boleslav

a  členové  Exekutivy SKSH:

Pavel Pecka - navržen klubem Spartak Příbram

Kateřina Chudá - navržena klubem Házená Mělník

Libor Skružný - navržen klubem Házená Neratovice

Daniel Kuchválek - navržen klubem Hostivice.

Přítomno bylo 12 klubů, z šestnácti pozvaných.

středa 5.8.2020 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 10.8. od 19:00 v restauraci JAJ u Smékalů. Program: Termíny - podzim 2020, ZP hráčů, soustředění mlž, mini + mlžy, H-net 2.0, sokolovna .

úterý 28.7.2020 | autor: Hrubas

oddíl - Nastavil jsem web na sezonu 2020/21. Žádám všechny trenéry, aby si aktualizovali sestavy, rozlosování, tréninky apod.

žádný turnaj nenalezen

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Nigrín Jiří (22)

Kočí Tomáš (22)

Stach Patrik (21)

Krouský Karel (43)