oddíl házené

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: úterý 18.2.2020 | zobrazeno: 225x

Pozvánka na házenkářský ples - 22.2. 2020

Drazí přátelé,

zveme Vás tímto opět na již tradiční sportovní ples, který pořádá TJ Sokol Bělá pod Bezdězem oddíl házené v místní sokolovně. Můžete se těšit na bohatou tombolu, výborný gulášek, lahodné chlebíčky, široký výběr moravských vín a samozřejmě nebude chybět ani tradiční překvapení večera v podobě bláznivého představení, které pro Vás opět nacvičil spolek známých exotů.

K tanci a poslechu Vás bude provázet skupina S.E.N. ROCK.

Vstupné 150,-

VSTUP PŘES SPORTOVNÍ HALU !!!
Předprodej vstupenek na tel.: 605 485 093 - p. Krouský alias Kódl ( v případě vyprodání místenek se dá stále zakoupit volné vstupné buď na tel. nebo přímo na místě )

středa 5.8.2020 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 10.8. od 19:00 v restauraci JAJ u Smékalů. Program: Termíny - podzim 2020, ZP hráčů, soustředění mlž, mini + mlžy, H-net 2.0, sokolovna .

úterý 28.7.2020 | autor: Hrubas

oddíl - Nastavil jsem web na sezonu 2020/21. Žádám všechny trenéry, aby si aktualizovali sestavy, rozlosování, tréninky apod.

žádný turnaj nenalezen

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Nigrín Jiří (22)

Kočí Tomáš (22)

Stach Patrik (21)

Krouský Karel (43)