oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Společné focení mládežnických družstev

téma: oddíl | autor: Hrubas | datum: sobota 30.11.2019 | zobrazeno: 451x

Společné focení mládežnických družstev

V úterý 3.12.2019 proběhne od 16:00 hodin ve sportovní hale společné focení všech mládežnických družstev oddílu házené.

Přijďte prosím všichni, zárověň vás všechny žádáme o další šíření této informace.

středa 5.8.2020 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 10.8. od 19:00 v restauraci JAJ u Smékalů. Program: Termíny - podzim 2020, ZP hráčů, soustředění mlž, mini + mlžy, H-net 2.0, sokolovna .

úterý 28.7.2020 | autor: Hrubas

oddíl - Nastavil jsem web na sezonu 2020/21. Žádám všechny trenéry, aby si aktualizovali sestavy, rozlosování, tréninky apod.

žádný turnaj nenalezen

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Nigrín Jiří (22)

Kočí Tomáš (22)

Stach Patrik (21)

Krouský Karel (43)