oddíl házené | ml. žákyně

Sokol Bělá / ml. žákyně / články / Turnaj Středočeské ligy mladšího žactva na Mělníku -27.3.2022

téma: mladší žákyně | autor: Bohouš | datum: pondělí 28.3.2022 | zobrazeno: 450x

Turnaj Středočeské ligy mladšího žactva na Mělníku -27.3.2022

V neděli 27.3.2022 jsme se zůčastnili 2.kola turnaje mladšího žactva na Mělníku.
Odjeli jsme v nejsilnější sestavě v počtu 13 dětí.
První zápas jsme sehráli s domácím družstvem Mělníka.
Soupeř proti nám začal s vysunutou obranou,ale náš tým si s ní věděl rady.
Záběhy za obranu a pohybem tuto obranu celkem snadno přehrál.
Celý zápas jsme byli lepší a i když se hrálo bez počítání skóre a jen pro radost,naše družstvo vyhrálo 24:14 .
Do druhého zápasu jsme nastoupili proti družstvu Příbrami,které bylo složené převážně z děvčat.
Utkání jsme hráli ve velkém horku a opět jsme celkem jasně dominovali a vyhráli 19:5.
Tento soupeř nás moc neprověřil,ale alespoń jsme mohli vyzkoušet rychlé protiútoky a hráčky a hráči jiné posty než na kterých jsou zvyklý hrát.
V brance stabilně dobře chytal Tomáš Hurta a i Aneta Hrdličková se zaskvěla mnoha dobrými zákroky.
Velmi dobře hrál rychlý a neúnavný Lukáš Hrib.Mnoho branek vstřelil zvláště po spolupráci s Karolínou Měštánovou Robin Dubec.
Na rozehrávce se vedlo Karolíně Měštánové,která tentokrát zvládla i velmi dobře bránit.Rychlostí a tahem na bránu se prosazovala Vanesa Pecová,která se také zlepšila v bránění.
Mile mě překvapil Josef Balog a jeho obrana,která tentokrát byla do těla a na nohách.
Dobře hráli i ostatní nezmińovaný.
Víme dobře na čem máme zapracovat a určitě je na čem stavět.
Celkově musím naše družstvo pochválit za nasazení a snahu vyhrát.

Za dopravu bych rád  poděkoval TS Bělá p.B a zvláště řidiči Jiřímu Šedlbauerovi.

SK Hudlice

Hudlice