oddíl házené | ml. žákyně

Sokol Bělá / ml. žákyně / články / Turnaj ml.žactva ve Zruči nad Sázavou 11.9.2021

téma: mladší žákyně | autor: Bohouš | datum: středa 15.9.2021 | zobrazeno: 1622x

Turnaj ml.žactva ve Zruči nad Sázavou 11.9.2021

V sobotu 11.září 2021 jsme se s nově vytvořeným mužstvem ml.žákyn a ml.žáků zůčastnili  v rámci středočeské soutěže mladšího žactva turnaje ve Zruči nad Sázavou.
Po jednom společném tréninku jsme sehráli 4 zápasy se značně rozdílnými výsledky.
První zápas jsme sehráli s družstvem Vršovic A ,kde se hlavně poprvé sehrávali kluci s děvčaty.Soupeř praktikoval vysunutou obranu ,což nám činilo velké problémy.V utkání jsme byli vyrovnaným soupeřem pouze první poločas.
Do druhého zápasu s Vršovicemi B jsme nastupovali jako favorité,což se projevilo výrazným vítězstvím.Naši si s chutí zastříleli a užili si první vítězství v soutěži.
V třetím zápase turnaje jsme nastoupili proti celku Zruče.Domácí tým nastoupil s obranou 3+3 na kterou jsme nevěděli jak správně hrát.Hodně nahrávek nám soupeř vypíchl a chodil sám na naši bránu.
V tomto zápase se už  také projevil úbytek fyzických sil.
Poslední zápas s Mladou Boleslaví jsme po celý zápas vedli a nepustili soupeře do vedení.Druhé vitězství bylo náležitě oslaveno.
Tento první turnaj nám ukázal,co všechno musíme zlepšit a na čem pracovat.
Dále nemáme mnoho možností vystřídat a zaostáváme v rychlosti a výdrži, oproti mužstvům jako Zruč nebo Vršovice.
Musíme určitě zapracovat na fyzičce,aby se zlepšil náš pohyb po hřišti.
Výrazněji se projevili Vanesa Pecová,Karolína Měštanová a s chlapců Lukáš Hríb.
Svoji premiéru v brance si odbyla Aneta Hrdličková a vedla si velmi dobře.
Rád bych,aby se k těmto hráčům přidali brzy i ostatní,aby naše hra nestála pouze na nich.
Závěrem bych chtěl celému mužstvu poděkovat za snahu a nadšení.

Výsledky:

Bělá p/B-Vršovice A   5:12