TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | mladší žákyně

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / mladší žákyně / články / Turnaj mladších žaček na Mělníku-3.10.2020

téma: mladší žákyně | autor: Bohouš | datum: středa 7.10.2020 | zobrazeno: 153x

Turnaj mladších žaček na Mělníku-3.10.2020

Ml. žákyně v Mělníku: Netrval, Černá, Pecová, méďa, Měštanová, Charvátová, Jírová, Linka, dole: Sůvová, Netrvalová, Klímová, Kuráková 


V sobotu 3.října 2020 jsme se s  mužstvem mladších žaček, zůčastnili  turnaje v rámci středočeské soutěže na Mělníku.


Po několika trénincích, kde stále pracujeme na základech házené,jsme sehráli 4 zápasy se značně rozdílnými výsledky. Z důvodu nemoci  jsme měli problém sestavit družstvo pro tento turnaj,což se alespoń částečně podařilo. Na turnaji jsme hráli ve složení, Měštanová, Pecová, Sůvová, Netrvalová, Jírová, Klímová, Černá, Kuráková, Charvátová.

Svoji premiéru si odbyla Anička Charvátová a Nela Kuráková.

 

Do prvního zápasu  jsme šli se snahou,co nejvíce potrápit domácí Mělník,což se vzhledem k výsledku moc nepovedlo. V zápase jsme drželi krok asi 4 minuty a poté se projevil veliký rozdíl ve hře naší a soupeře. Mělník nastupoval do utkání se 14 děvčaty a mohl často střídat a také výšková a herní převaha byla na jeho straně.


Opět tak jako i v Turnově naše děvčata nedokázala i z důvodu omezeného střídaní držet krok a rychle jim ubývaly síly. Prohra v prvním zápase 5:19 byla pro nás celkem krutá,ale přesně vystihovala poměr na hřišti.


V druhého zápasu s Kolínem jsme si chtěli spravit chut a bodovat,což se nám povedlo, i když vzhledem k vývoji zápasu jsme mohli i vyhrát. Celý zápas byl celkem vyrovnaný. V druhém poločase jsme se brankově odpoutali a vedli o 3 branky. 2 minuty před koncem jsme vedli 14:11 a mysleli,že máme další vítězství nad Kolínem v kapse. Vinnou zbrklosti a neposlouchání pokynů trenérů,kdy jsme v útoku nepochopitelně rychle odevzdali balón,soupeř dotáhl zápas do remízy. Výsledkem byla remíza 14:14 ,která byla pro náš tým naprosto  zbytečná.

Třetí zápas jsme sehráli proti mužstvu Příbrami. Za mužstvo soupeře nastoupili opět i chlapci,proto byl tento zápas kontumován v náš prospěch. V tomto zápase jsme si mohli v klidu vyzkoušet,vše co jsme se zatím naučili. Vítězství v poměru 15:10 bylo odpovídající vzhledem k dění na hřišti.


V posledním utkání jsme nastoupili proti Turnovu,se kterým jsme v minulém utkání prohráli o dvě branky. Od začátku a po celý zápas jsme tahali za kratší konec. Soupeř nás převyšoval hlavně pohybem,který na naše již hodně unavená  děvčata platil. Výsledkem byla prohra v poměru  15:8.

 


Turnaj nám ukázal,co všechno musíme zlepšit a na čem pracovat.
Celkově se dařilo Vanese Pecové a Karolíně Měśtanové. Na křídle se dobře pohybovala a překvapila Lucka Černá. V brance předvedly několik skvělých zákroků Anežka Netrvalová s Dominikou Klímovou. Na pivotu se povedlo skórovat Aničce Sůvové.

Z důvodu malého počtu hráček a nemožností vystřídat zaostáváme v rychlosti a výdrži, oproti mužstvům jako je Mělník,nebo Turnov. Také pohyb po hřišti není dobrý,ale ten přímo souvisí s fyzickou připraveností. Musíme také zapracovat na odstranění základních hrubých technických chyb,které děláme. Také bychom byli rádi,kdyby děvčata více poslouchala rady trenérů,zvláště v situacích,kdy potřebujeme hrát takticky a v klidu.


Závěrem bych chtěl všem děvčatům moc poděkovat za snahu a nadšení.


Dan Linka
Petr Netrval

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

žádný turnaj nenalezen

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

11.2.

Ziemba Tadeáš (14)

20.2.

Kastnerová Sára (19)

22.2.

Vejtruba Ondřej (16)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůKempa handballRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenéReklamní grafika - Václav Renzazákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák