TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | ml. žáci

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / ml. žáci / utkání / Bělá / Bělá / Bělá

soutěž

tým

zobrazit

řadit

liga

liga

den čas

 

 

domácí

výsledek

hosté

 

SL-A

SL-A

23.9.  09:45

so  23.9.  09:45

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

UVL

Úvaly

TJ Sokol Úvaly

SL-A

SL-A

23.9.  10:45

so  23.9.  10:45

HC TJ AŠ Mladá Boleslav

HC TJ AŠ Mladá Boleslav

MLB

Mladá Boleslav

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

SL-A

SL-A

23.9.  13:15

so  23.9.  13:15

Házená Poděbrady

Házená Poděbrady

POD

Poděbrady

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

SL-A

SL-A

7.10.  09:00

so  7.10.  09:00

HC TJ AŠ Mladá Boleslav

HC TJ AŠ Mladá Boleslav

MLB

Mladá Boleslav

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

SL-A

SL-A

7.10.  10:45

so  7.10.  10:45

TJ Sokol Úvaly

TJ Sokol Úvaly

UVL

Úvaly

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

SL-A

SL-A

7.10.  12:30

so  7.10.  12:30

Házená Poděbrady

Házená Poděbrady

POD

Poděbrady

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

SL-A

SL-A

22.10.  09:45

ne  22.10.  09:45

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

MLB

Mladá Boleslav

HC TJ AŠ Mladá Boleslav

SL-A

SL-A

22.10.  11:30

ne  22.10.  11:30

TJ Sokol Úvaly

TJ Sokol Úvaly

UVL

Úvaly

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

SL-A

SL-A

22.10.  12:30

ne  22.10.  12:30

Házená Poděbrady

Házená Poděbrady

POD

Poděbrady

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

SL-A

SL-A

12.11.  09:00

ne  12.11.  09:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

UVL

Úvaly

TJ Sokol Úvaly

SL-A

SL-A

12.11.  11:30

ne  12.11.  11:30

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

MLB

Mladá Boleslav

HC TJ AŠ Mladá Boleslav

SL-A

SL-A

12.11.  13:15

ne  12.11.  13:15

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

POD

Poděbrady

Házená Poděbrady

SL-FB

SL-FB

25.11.  09:10

so  25.11.  09:10

HC Kolín

HC Kolín

KOL

Kolín

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

SL-FB

SL-FB

25.11.  10:00

so  25.11.  10:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

MĚL

Mělník

Házená Mělník

SL-FB

SL-FB

25.11.  11:30

so  25.11.  11:30

HC TJ AŠ Mladá Boleslav

HC TJ AŠ Mladá Boleslav

MLB

Mladá Boleslav

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LKP

2LKP

7.4.  09:00

ne  7.4.  09:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

MLB

Mladá Boleslav

HC TJ AŠ Mladá Boleslav

2LKP

2LKP

7.4.  11:00

ne  7.4.  11:00

Házená Mělník

Házená Mělník

MĚL

Mělník

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LKP

2LKP

7.4.  13:00

ne  7.4.  13:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

LBC

Libčice

TJ Sokol Libčice nad Vltavou

2LKP

2LKP

7.4.  15:00

ne  7.4.  15:00

TJ Sokol Kostelec nad Labem

TJ Sokol Kostelec nad Labem

KOS

Kostelec

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LKP

2LKP

14.4.  09:40

ne  14.4.  09:40

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

KOL-B

Kolín - B

HC Kolín - B

2LKP

2LKP

14.4.  11:00

ne  14.4.  11:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

MĚL

Mělník

Házená Mělník

2LKP

2LKP

14.4.  12:20

ne  14.4.  12:20

TJ Sokol Libčice nad Vltavou

TJ Sokol Libčice nad Vltavou

LBC

Libčice

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LKP

2LKP

14.4.  14:20

ne  14.4.  14:20

Spartak Příbram

Spartak Příbram

PŘB

Příbram

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LKP

2LKP

27.4.  09:40

so  27.4.  09:40

HC Kolín

HC Kolín

KOL

Kolín

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LKP

2LKP

27.4.  11:10

so  27.4.  11:10

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

LBC

Libčice

TJ Sokol Libčice nad Vltavou

2LKP

2LKP

27.4.  12:00

so  27.4.  12:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

MĚL

Mělník

Házená Mělník

2LKP

2LKP

12.5.  09:00

ne  12.5.  09:00

TJ Sokol Kostelec nad Labem

TJ Sokol Kostelec nad Labem

KOS

Kostelec

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LKP

2LKP

12.5.  10:20

ne  12.5.  10:20

HC Kolín - B

HC Kolín - B

KOL-B

Kolín - B

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LKP

2LKP

12.5.  12:20

ne  12.5.  12:20

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

UVL-B

Úvaly - B

TJ Sokol Úvaly - B

2LKP

2LKP

12.5.  13:40

ne  12.5.  13:40

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

LBC

Libčice

TJ Sokol Libčice nad Vltavou

2LKP

2LKP

19.5.  09:00

ne  19.5.  09:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

KOS

Kostelec

TJ Sokol Kostelec nad Labem

2LKP

2LKP

19.5.  11:10

ne  19.5.  11:10

Spartak Příbram

Spartak Příbram

PŘB

Příbram

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LKP

2LKP

19.5.  12:40

ne  19.5.  12:40

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

MĚL

Mělník

Házená Mělník

2LKP

2LKP

1.6.  09:40

so  1.6.  09:40

Házená Mělník

Házená Mělník

MĚL

Mělník

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LKP

2LKP

1.6.  11:40

so  1.6.  11:40

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

PŘB

Příbram

Spartak Příbram

2LKP

2LKP

1.6.  13:40

so  1.6.  13:40

HC Kolín

HC Kolín

KOL

Kolín

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LKP

2LKP

1.6.  15:00

so  1.6.  15:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

KOL-B

Kolín - B

HC Kolín - B

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaStředočeský krajG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.Leman SportČeská obec sokolskáZŠ Bělá pod BezdězemZŠ a MŠ Tomáše Ježka Ralsko - KuřívodyCharon - Roman DubecStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music ClubSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák