oddíl házené | ml. dorost

Č  -

D  -

komentář k utkání

4. kolo regionální soutěže mladšího dorostu jsme odehráli 30. října v Kolíně. V sestavě devíti hráčů byli jen tři mladší dorostenci, ostatní spadají věkově do kategorie starších žáků.
Večer před odjezdem účast potvrdilo 12 hráčů, druhý den ráno u haly jich však bylo jen 5.... Asistent trenéra Kuba Humpola si zbytek hráčů musel vzbudit, abychom mohli odjet k utkání. To nám ještě neplánovaně pomohl Matyáš Heinsch, který byl nejlepším hráčem na hřišti. Situace u dorostu není dobrá, týden před začátkem sezóny skončil Kuba Šídlo, začal hrát závodně volejbal. Jeden z mála srdcařů Tadeáš Ziemba musel ze zdravotních důvodů přerušit kariéru, o dalším jeho sportovním osudu se rozhodne na konci ledna. Pravidelně trénují a hrají jen věkově 2 dorostenci, zbytek tvoří starší žáci a příležitostní hráči, kteří netrénují. Naštěstí je v této soutěži jen 5 zápasů za půl roku, budeme věřit, že Tadeáš bude ready a v jarní části se vrátí do kádru mladšího dorostu, abychom mohli soutěž důstojně dohrát.

Za pomoc s dopravou děkujeme Technickým službám města.