TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší dorost

Sokol Bělá / starší dorost / utkání / Sokol Vršovice x Bělá

TJ Sokol Praha Vršovice

Sokol Vršovice

SVR

 

25:23

(13:11)

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

BPB

II. liga Čechy Západ | 2018/19 − 3. kolo

neděle 7.10.2018 • 13:30 hodin

detaily utkání

rozhodčí: 

 Petr Halada, Jan Kosmák

průběh: 

 1:1, 9:2, 11:6, 11:10, 17:14, 20:15, 20:21, 23:21, 23:22, 25:22, 25:23

7m hody: 

 4/2 - 0

diváků: 

 26

místo: 

 SH Sokol Vršovice

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

č

hráči

br

úsp

tresty

9

Bernard Michal

1

-

Ž

12

Brisuda Mikuláš

1

-

2

7

Humpola Jakub

10

-

Ž2

10

Kučera Jonáš

1

-

60.

8

Piešťanský Adam

-

17

Sojka Michal

6

-

2

6

Stanev Richard

2

-

4

Sucharda Vojtěch

3

-

Ž2

č

brankáři

br

zákr

tresty

1

Coufal Jakub

-

16

Vítek Lukáš

-

2

trenéři

Stanislav Švec - TR, Petr Netrval - AS, Jakub Hamšík - TV,

TJ Sokol Praha Vršovice

Sokol Vršovice

sestava

br

Bucat Antonio

1/0

Chytil Jakub

8/0

Jestříbek Jakub

Kopecký David

1/0

Matějašek Tomáš

3/0

Müller Josef

Posejpal Martin

5/0

Šmejkal Karel

3/2

Švihlík Matěj

4/0

Zábranský Matyáš

trenéři

Lukáš Pína - TR, Kryštof Konečný - OV

tresty

Ž  Bucat Antonio, Posejpal Martin

2  2x Bucat Antonio, Posejpal Martin, Chytil Jakub

Č  

D  Kopecký David

komentář k utkání

Další tresty Bělé: trenér Švec - žlutá karta, Kučera - modrá karta

 

Ve 3.kole II.ligy jsme nastoupili ve Vršovicích k prvnímu venkovnímu zápasu letošního ročníku. Bylo několik omluvenek, Piešťanský to jel s bolavou nohou zkusit aspoň do obrany, po dohodě s trenérem STD Lovosic Kořínkem nastoupil brankář Vítek v neděli za nás. 


Hráči si nevzali k srdci předzápasové rady a do utkání vstoupili profesorsky. Střelba z nepřipravených pozic, lehkomyslnost v zakončení šancí, naopak Vršovice do utkání vlétly s velkým nadšením a ve 14.minutě svítil stav na ukazateli skóre 9:2. Naše střelba byla po 14ti minutách s bilancí 14/2 ! Po time -outu začali hráči konečně bojovat, zlepšili střelbu i obranu a ve 27.minutě snižoval Stanev už na 11:10. Konec poločasu jsme dohrávali v oslabení a domácí upravili skóre po úvodní třicetiminutovce na 13:11.


V úvodu druhé půle se obraz hry moc nezměnil, byl to především boj a hra do postupného útoku. Ve 41.minutě domácí zvyšovali na 20:15 a vypadalo to, že bez problémů dotáhnou utkání do vítězného konce. Poté hráči opět přidali v obraně, za kterou výborně chytal Vítek a v 52.minutě otáčel Sucharda na 20:21. I přes několik úspěšných obran se nám nepovedlo proměnit a Vršovice otočily v přesilovce za vyloučení brankáře Vítka na 23:21 v 57.minutě. Sojka nás záhy vrátil do hry, když snižoval na 23:22 v 58.minutě, ale v závěru nás opět vychytal brankář domácích a Vršovice si výhru už vzít nenechaly. 


Měli jsme dost hluchých míst, prospali jsme úvody obou poločasů. Začít hrát až za stavu 9:2 je pro mě nepochopitelné a bude to mít určitě dohru, protože to není poprvé.  Hráči po většinu zápasu dobře bránili, ale vychytal je domácí brankář, který měl úspěšnost kolem 60%. Dále se nedařil rychlý útok, na postavenou obranu byli Sojka s Humpolou od obránců zdvojováni, bohužel jsme z toho nedokázali těžit pro ostatní. Do křídel se dostalo 7-8 nahrávek, bylo z toho 5 gólů, klasická lajna přihrávek s náběhem od křídla ke křídlu víc jak 10x za zápas u nás k vidění nebyla. V závěru nás trochu poškodili rozhodčí, kteří do 50.minuty pískali solidní rovinu a neudrželi jsme nervy na uzdě. Vítek praštil po křivdě míčem o zem - trest 2 minuty, trenér chtěl od rozhodčích vysvětlit rozhodnutí -  žlutá karta a vše se v závěru zvrtlo ve rvačku Kučery s protihráčem, když rozhodčí pustili faul na Kučeru. Pro oba aktéry to znamenalo modrou kartu a budeme čekat na výrok disciplinárky.
Po utkání proběhla diskuze i na téma "docházka na tréninky". Hráči sami viděli, že bez tréninků se to hrát nedá ( viz špatné vstupy do zápasů, ve kterých jsou k vidění střelba mimo zařízení a technické chyby ). Pravidelně chodí jen 3-4 hráči, většinu mám k dispozici jen na zápasy. 


Domácím gratulujeme k vítězství, Vršovice nás předčily bojovností a nasazením, tentokrát jsme si vyhrát nezasloužili.

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalKempa handballRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák