1

Vít Šnajdr - TR, Vobořil Petr - OV

2  Ischenko 2x, Fišera 2x

Č

V 1.kole Českého poháru mužů jsme v domácím prostředí hostili druholigovou Kutnou Horu. Domácím fanouškům se představily nové posily z Mladé Boleslavi a navrátilec Jirka Nigrín.

V zápase bylo k vidění hodně technických chyb a neproměněných šancí. Po poločasovém vedení o 3 branky se hosté zvedli a otočili z 16:11 ve 32.minutě na 18:19 ve 45.minutě ! Vyrovnaný stav trval do závěrečné minuty, kdy se nám podařilo ubránit a proměnit šance v útoku.

Brankáři se každý podělili o jeden poločas. Dobře jsme odehráli dvě oslabení 6 na 4, v závěrečné fázi dal důležité góly Myšák, který jako jediný proměnil sedmimetrový hod. Gesto fair - play předvedl hrající hostující trenér Vít Šnajdr, který v 54.minutě za stavu 21:21 přiznal hru nohou a nechal otočit verdikt rozhodčích v neprospěch svého družstva.