oddíl házené

novinky

první stránka  předchozí stránka  1 / 0   další stránka  poslední stránka

pátek 26.2.2021 | autor: Švícko

oddíl - Informace stran členských příspěvků 2021 se dozvíte po rozvolnění opatření. Výše zůstává stejná, pro platiče chystáme slevy na sportovní materiál. Prozatím nic neplaťte !

pátek 26.2.2021 | autor: Švícko

medailony - V rámci zpracování historie oddílu Vám budeme představovat ve sportovních medailonech bývalé hráče z kategorie 70+. Tímto všem osloveným děkuji za ochotu, sdílnost a zapůjčení fotografií :o).

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Holec Jakub (15)

Hrib Ivan (53)

Kulich Ondřej (31)

Piešťanský Adam (21)