oddíl házené

novinky

první stránka  předchozí stránka  1 / 0   další stránka  poslední stránka

sobota 12.6.2021 | autor: Švícko

starší žáci - Starší žáci se 20.6. zúčastní přátelského turnaje v Kostelci nad Labem.

čtvrtek 10.6.2021 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 14.6. od 19:00 hod. v restauraci sokolovna. Program: družstva + realizační týmy 21/22, rozpis tréninků v hale 21/22, příměstský tábor, náborové akce - srpen, záři, rozlučky se sezónou atd.

středa 9.6.2021 | autor: Švícko

oddíl - DĚTSKÝ DEN S HÁZENOU: Pokud nebude pršet, soutěže proběhnou na parkovišti, tz.komplet program bude venku ! Halu si necháme v záloze pro mokrou variantu.

pondělí 7.6.2021 | autor: Švícko

starší žáci - V úterý 8.6. odpadá trénink starších žáků !

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Baičev Martin (22)

Šídlo Jakub (15)

Robotka Daniel (15)

Stanev Richard (21)