oddíl házené

téma: oddíl | autor: Hrubas | datum: úterý 3.9.2019 | zobrazeno: 1741x

Celoroční nábor mládeže v sezóně 2019/20

Nábor dětí - oddíl házené Bělá pod Bezdězem

Házenkářský klub TJ Sokol Bělá pod Bezdězem hledá chlapce i dívky do přípravky, minižáků a mladších žáků - ročníky 2007 a mladší.

Nebojte se přivést své dítě k nám. Nevadí, že nikdy nehrálo žádný kolektivní sport. Pod vedením našich trenérů jej vše naučíme.

Děti získají mnoho nových kamarádů a zážitků.

Kdy mohu přijít?

Nábor probíhá celoročně každé pondělí v 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek v 16:30 hodin do městské sportovní haly v Bělé pod Bezdězem

Co potřebuji?

Na první trénink je potřeba sportovní oblečení a pohodlná sálová obuv.

Důležité!

Nikdo z trenérů nepředpokládá, že do přípravky (minižactva i mladších žáků) nastoupí perfektní házenkář.
Přípravka je od toho, abychom děti naučili první krůčky v házené, ovládat balón a zdokonalit pohyb dětí.

ÚČAST NA TRÉNINKU JE PRVNÍ PŮLROK ZDARMA!!!

Neváhej a přijď mezi házenkáře!

Těšíme se na tebe!

Přiložený soubor

Nábor dětí 2019/20 - oddíl házené  (formát souboru: .pdf | velikost: 142 kB)

neděle 22.11.2020 | autor: Švícko

oddíl - Ze známých důvodů jsou zrušené další turnaje našich družstev: 21.11. turnaj mladších žákyň v Bělé p.B., 22.11. turnaj mladších žáků v Bělé p.B., 28.11. turnaj starších žáků v Bělé p.B., 29.11.turnaj přípravky v Příbrami, 29.11. turnaj mini v Úvalech.

pondělí 16.11.2020 | autor: Švícko

oddíl - Žádáme rodiče hráčů mládežnických družstev a členy družstva mužů o doplacení příspěvku za rok 2020. Vzhledem k letošním událostem požadujeme jen jednu platbu za kalendářní rok ! Hotovostní platba, potvrzení o platbě - po dohodě se sekretářem oddílu na tel.777 238 792. Děkujeme :o).

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Kettner Filip (14)

Nauš Radek (23)

handball.cz

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalKempa handballRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák