oddíl házené | st. žáci

Sokol Bělá / st. žáci / články / Turnaj Úvaly

téma: starší žáci | autor: Fanča | datum: čtvrtek 10.10.2024 | zobrazeno: 133x

Turnaj Úvaly

V neděli 6.9. jsme odehráli v Úvalech druhé kolo druhé středočeské ligy staršího žactva. Našimi soupeři byli: Kostelec nad Labem, Úvaly a Mělník.

V Úvalech jsme chtěli navázat na dobré výsledky z předchozího turnaje v Kostelci. Bohužel se nám to vůbec nepodařilo a prohráli jsme všechny tři zápasy. Zaostávali jsme především v osobních soubojích v obraně a v útoku dělali velké množství technických chyb. V prvním zápase proti Kostelci, který je v naší skupině dominantní jsme neměli vůbec žádnou šanci a soupeř nás jasně porazil. Ve druhém zápase jsme čekali vyrovnaný souboj. Sice jsme první poločas prohrávali o pět branek, ale měli jsme dobrý vstup do druhého a začali snižovat. Bohužel se zranil Matyáš a turnaj pro něj skončil. Po chvíli byl do hlavy zasažen v brance chytající Olda Nikodém a také dohrál. Úvaly nás nakonec porazili zaslouženě. Do posledního zápasu proti Mělníku jsme nastoupili jen se dvěma hráči na střídání. V prvním poločase jsme ještě drželi se soupeřem krok, ale ve druhém poločase nám došly síly, a nakonec prohráli velkým rozdílem.

Sokol Bělá pod Bezdězem – Kostelec 15:39 (9:21)

Sokol Bělá pod Bezdězem – Úvaly 14:22 (5:10)

Sokol Bělá pod Bezdězem – Mělník 13:36 (9:15)

Sestava/branky:

Nikodém Oldřich, Hanes Petr 3, Nguyen Hoang Long 2, Nguyen Viet Toung 7, Do Quoc Anh 2, Kout Josef 16, Šenkýř Vojtěch, Sluka Tomáš 5, Kubíček Tomáš 3, Müller Matyáš 4.

Střelecky a herně se nejvíce dařilo Tomáši Nguyenovi, Tomáši Slukovi a Josefu Koutovi, který přes zranění prstu a se sebezapřením podal z našeho družstva nejlepší výkon. Do příštího turnaje musíme hodně zapracovat na obraně 3:3 a zejména na osobních soubojích. Budeme také doufat, že se nám uzdraví hráči.

Příští turnaj nás čeká v Bělé pod Bezdězem 19.10., kde nás čekají: Mělník, Úvaly a Kolín.

Závěrem bychom chtěli poděkovat Petru Hanesovi za pomoc s dopravou.