oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Soustředení mládeže 2024

téma: oddíl | autor: Hrubas | datum: středa 4.9.2024 | zobrazeno: 85x

Soustředení mládeže 2024

V termínu 21.8. - 25.8. se družstva: mini, ml. žáků a žákyň, st. žáků a žákyň a mladších dorostenců zúčastnily letního soustředění mládeže konaného v Lovosicích. Celkem se tohoto soustředění zúčastnilo 46 dětí a 9 trenérů.

V Lovosicích jsme byli ubytovaní v nádherném hotelu Active Stadium, který je součástí velkého sportovního areálu. Stravování bylo zajištěné ve sportovní hale Chemik, kde sídlí extraligový tým Lovci Lovosice. Po sportovní stránce jsme měli k dispozici: sportovní haly, plavecký bazén, atletický stadion, workout atd., zkrátka ideální podmínky.

Celé soustředění bylo zaměřené na rozvoj pohyblivosti, koordinaci pohybů, zdokonalení herních činností, a především k utužení kolektivu. Denně jsme měli dvě tréninkové jednotky, které byly rozděleny do dvou skupin: chlapců a dívek (hala, atletický stadión) a jednu společnou jednotku (koupaliště, workout).

Každý večer jsme měli společný program, kde byly děti rozdělené do družstev napříč kategoriemi a plnily zajímavé úkoly (tvorba společné vlajky, scénky z oblíbených filmů, přednes vlastních básní, výroba masky atp.), Viděli jsme neuvěřitelné výkony a všichni se skvěle bavili.

Jelikož nám počasí přálo, tak  jsme ve volných chvílích využívali místní koupaliště. Děti měly také možnost shlédnout trénink extraligového týmu a zároveň se s hráči vyfotit. Někomu se splnil sen a vyfotil se se svým házenkářským idolem.

Soustředění se vydařilo po všech stránkách. Trenéři byli spokojení se zázemím a hlavně přístupem dětí. Všichni jsme si užili  mnoho zábavy, jak na místním koupališti, tak i v průběhu celého soustředění.

Závěrem bychom chtěli poděkovat funkcionářům a hráčům HK Lovci Lovosice za veškerou pomoc a podporu. Martinu Hríbovi za ceny, které osobně předal vítěznému družstvu za večerní soutěže. V neposlední řadě bychom chtěli poděkovat všem dětem za přístup, vzorné chování, trenérům za trpělivost a oddílu házené za organizaci a finanční příspěvek.

Tak zase za rok v Lovo.

pátek 6.9.2024 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 9. září od 19.00 hod. v sokolovně.

Každé pondělí a čtvrtek od 15:30 až 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Malinová Veronika (12)

Žďánský Kryštof (11)

Angelov Anna (11)

Drašnar Vít (12)