Sokol Bělá / ml. žákyně / články / Informace pro rodiče a tým mladších žákyň.
téma: mladší žákyně | autor: Hrubas | datum: středa 16.8.2023 | zobrazeno: 536x
První trénink necháme až na úterý 22.8.2023 po soustředění starších žákyň a příměstského tábora, kterých se většina dívek zúčastní.
Sestava: Sabolová, Hrubá, Austová, Charvátová, Strnadová, Udatná, Hašuloková, Sommerová, Bártová, Klímová
Trenéři: V.Hrubý (mobil: 733737353), P. Netrval (mobil: 604945652)
Pravidelné tréninky: úterý a čtvrtek od 16:30 do 18:00 hodin
Rozpis tréninků před sezónou:
22.8. v 16:30 hala
23.8. v 16:30 koupaliště
24.8. v 16:30 hala
25.8. v 16:30 koupaliště
28.8. v 16:30 koupaliště
29.8. v 16:30 hala
31.8. v 16:30 hala
3.9. První turnaj v Hudlicích
Rozpis turnajů:
3.9. Hudlice
24.9. Poděbrady
8.10. Mladá Boleslav
22.10. Turnov
12.11. Mělník
18.11. Bělá p.B.
V týdnu před prvním turnajem si ještě uděláme schůzku s rodiči, kde se Vám představíme a představíme vám naše cíle a program na podzim.
Všichni rodiče by měli být členy whatsapp skupiny MLŽky_23/24. Pokud tomu tak není, tak nás kontaktujte.
[10.6.2024] Turnaj mladších žaček v Mělníku – 9.6.2024
[4.6.2024] Turnaj mladších žaček v Hudlicích – 2.6.2024
[13.5.2024] Turnaj mladších žaček v Poděbradech – 11.5.2024
[29.4.2024] Turnaj mladších žaček v Mladé Boleslavi – 28.4.2024
[15.4.2024] Turnaj mladších žaček v Bělé - 14.4.2024
[1.4.2024] Prague Handball Cup - mladší žákyně
[24.3.2024] Turnaj mladších žaček v Turnově - 23.3.2024
[31.1.2024] Přípravný turnaj v Mělníku - 28.1.2024
[13.12.2023] Změny tréninků a utkání mladších a starších žaček - prosinec 2023
[20.11.2023] Turnaj mladších žaček v Bělé - 18.11.2023
[13.11.2023] Turnaj mladších žaček v Mělníku - 12.11.2023
Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!
9.6.
Mělník
12
SL
Bělá
14
9.6.
Bělá
19
SL
Mladá Boleslav
10
9.6.
Hudlice
10
SL
Bělá
14
žádné utkání nenalezeno
1.6.
Houška Tomáš (35)
2.6.
Charvátová Anna (15)
4.6.
Šťastný Michal (31)
8.6.
Vlk Jakub (30)
9.6.
Šindelář František (65)
13.6.
Petreková Eliška (13)
13.6.
Strnadová Aneta (12)
13.6.
Šídlo Jakub (18)
14.6.
Hoznauerová Adéla (12)
16.6.
Šilhová Eliška (14)
18.6.
Polesný Lukáš (32)
18.6.
Robotka Daniel (18)
19.6.
Stanev Richard (24)
24.6.
Koštejn Václav (16)
24.6.
Tošovský Antonín (48)
25.6.
Černa Lucie (15)
Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaStředočeský krajG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.Leman SportČeská obec sokolskáZŠ Bělá pod BezdězemZŠ a MŠ Tomáše Ježka Ralsko - KuřívodyCharon - Roman DubecStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music ClubSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák