Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj mini 4+1 - Bělá p. B. 4. 11. 2023
téma: minižáci | autor: Švícko | datum: středa 8.11.2023 | zobrazeno: 1403x
V sobotu 4. 11. jsme pořádali mistrovský turnaj SKSH minižactva 4+1.
Účastníci: Sokol Bělá 1+2, Sokol Kostelec n. L., Házená Mělník 1+2, Sokol Libčice n. V. 1+2, TJ Turnov 1+2, AŠ Mladá Boleslav 1+2, Sokol Úvaly 1+2+3
Každé družstvo odehrálo 6 zápasů s hracím časem 1x 12 minut. Hrálo se bez počítání skóre.
Naše sestava: Mára Schneider, Tobík Macko, Míla Peterka, Matěj Reiter, Kryštof Žďánský, Filip Komárek, Matěj Bárta, Martin Saidl, Domča Fryč, Ríša Repš, Lukáš Sluka, Bára Kubíčková, Lili Nguyen, Viki Šárogová, Anička Angelov, Iva Mesingerová, Ela Mensingerová
Trenéří Miloš Sommer, David Kubíček
K vidění byly parádní výkony a velké zaujetí všech účastníku, kterých na turnaji bylo kolem 100 :o) ! Radost nám dělalo i našich 17 miníků včetně několika navrátilců a nováčků.
Dorostencům a starším žákům tímto děkujeme za pomoc s pískáním, restauraci sokolovna za zajištění občerstvení a rodičům za podporu v hledišti !
Standa, Fanča, Kamila
[16.5.2024] 4. kolo SL mini 6+1 - Úvaly 11. 5. 2024
[30.4.2024] Turnaj minižactva 6+1 - Kostelec n. L. 27. 4. 2024
[9.4.2024] Turnaj mini 4+1 - Bělá p. B. 6. 4. 2024
[27.3.2024] 1. kolo SL minižactva 6+1 - Bělá p. B. 24. 3. 2024
[24.1.2024] Turnaj minižactva 6+1 - Turnov 20. 1. 2024
[16.1.2024] Turnaj minižactva 6+1 - Bělá p. B. 14. 1. 2024
[12.1.2024] Pozvánka na 3. ročník Memoriálu Jiřího Ceháka
[19.10.2023] Turnaj mini 4+1 - Turnov 15. 10. 2023
[21.8.2023] Příměstský tábor minižactva 14.- 18. 8. 2023
[26.6.2023] Megamini 2023 - výsledkový servis
Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!
14.6. | 09:00
Megamini Liberec 6+1
Každé každé úterý a čtvrtek od 15:15 až 18:00 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev
přípravky,
minižáků a
mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>
1.6.
Houška Tomáš (35)
2.6.
Charvátová Anna (15)
4.6.
Šťastný Michal (31)
8.6.
Vlk Jakub (30)
9.6.
Šindelář František (65)
13.6.
Petreková Eliška (13)
13.6.
Strnadová Aneta (12)
13.6.
Šídlo Jakub (18)
14.6.
Hoznauerová Adéla (12)
16.6.
Šilhová Eliška (14)
18.6.
Polesný Lukáš (32)
18.6.
Robotka Daniel (18)
19.6.
Stanev Richard (24)
24.6.
Koštejn Václav (16)
24.6.
Tošovský Antonín (48)
25.6.
Černa Lucie (15)
Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaStředočeský krajG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.Leman SportČeská obec sokolskáZŠ Bělá pod BezdězemZŠ a MŠ Tomáše Ježka Ralsko - KuřívodyCharon - Roman DubecStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music ClubSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák