oddíl házené | přípravka

téma: přípravka | autor: Hrubas | datum: pondělí 11.2.2019 | zobrazeno: 1784x

Atmos Cup 2019

Účastníci Atmos Cupu 2019

V neděli 10.2.2019 se uskutečnil turnaj ATMOS CUP 4+1 nejmladších házenkářů za účasti několika týmů z blízkého okolí a porovnávaly se síly a dovednosti, které se za působení u svých týmů prozatím naučili.

Účastníci: Liberec1, Liberec2, Mělník1, Mělník2, Jičín1, Jičín2, Bělá1, Bělá2, Bělá3, Bělá4.

Těchto 10 týmů a 58 hráčů a hráček hrálo svá utkání na dvou hřištích systémem 4+1 s časem utkání 1x8 minut + samostatné nájezdy.

Bělská družstva turnaj odehrála v těchto sestavách:

Sokol Bělá 1: Smékalová Aneta 9, Linková Anna 1, Ginzl Adam 16, Horáčková Marie, Ballóková Valerie, Belková Andrea

trenérka Smékalová Alena

Sokol Bělá 2: Erben Josef 7, Linková Barča, Müller Matyáš 8, Tyrychtrová Karolína 7, Šárogová Lucie 1, Šenkýř Vojtěch 2

trenér Müller František

Sokol Bělá 3: Klímová Dominika 7, Masopustová Zuzana 5, Hrubá Tereza 7, Vítek Adam 7, Beran Dominik 6, Ballóková Patrika

trenér Hrubý Vladimír

Sokol Bělá 4: Sůvová Anna 7, Janečková Sára 5, Hrdina Lukáš 7, Jeřábková Lenka, Udatná Klára, Kasík Antonín 1

trenér Kočí Josef

V našich týmech se objevilo hned několik nováčků, pro které to byl vůbec první turnaj. Svoje premiéry si odbyli Anička a Bára Linkovi, Lucie Šárogová, Zuzka Masopustová, Adam Vítek, Patrika Ballóková a Sára Janečková.

Všechna družstva byla oceněna za velkou snahu a bojovnost. Děkujeme týmům Mělníka, Liberce a Jičína za návštěvu a těšíme se na viděnou na dalších turnajích.

Tímto chceme poděkovat rodičům za vynikající cukrářské výrobky, Jakubovi Loukotkovi, Ivanovi Hríbovi a Lukáši Hentekovi, kteří dělali rozhodčí po dobu celého turnaje.

Poděkování zaslouží všichni příbuzní a kamarádi našich hráčů za parádní podporu. Doufáme, že se vám turnaj líbil a vaše děti vám udělaly svým výkonem a vystupováním radost.

Na závěr chceme poděkovat firmě ATMOS Jaroslav Cankař a syn za celoroční podporu našich týmů a Ále a Jirkovi Smékalovým za příspěvek na ceny pro týmy.

Házené zdar!

Týmy Bělé