oddíl házené | přípravka

Atmos Cup

Atmos Cup Bělá pod Bezdězem 10.3.2018

Turnaj nejmladších házenkářů

V sobotu 10.3.20018 se uskutečnil turnaj nejmladších házenkářů za účasti několika týmů z blízkého okolí a porovnávali se síly a dovednosti, které se za působení u svých týmů prozatím naučili.

Účastníci: Liberec1, Liberec2, Mělník1, Mělník2, Příbram, Kutná Hora1, Kutná Hora2, Bělá1, Bělá2, Bělá3, Bělá4.

Těchto 11 týmů a 63 úžasných dětiček hrálo na dvou hřištích ve dvou skupinách házenou systémem 4+1 s časem 1x12min + samostatné nájezdy. Atmosféra byla kamarádská, soutěživá, pro velkou návštěvnost byla slyšet divácká kulisa, která své obdivovatele hnala za vítězstvím.

Zápasy měli pod kontrolou profesionální rozhodčí: Josef Smejkal, Jakub Hamšík, Jakub Loukotka a Jakub Humpola.

Bělská družstva turnaj odehrála v těchto sestavách:

Bělá 1: Pecová Vanesa, Hríb Lukáš, Loukotka Patrik, Holec Vítek, Flanderka Adam, David Petr Čech
Trenér Hríb Ivan

Bělá 2: Měšťanová Karolína, Ondráček Vojta, Ballók Tomáš, Bernard Tomáš, Smékal Jiří, Dubec Robin
Trenér Roubal Jiří

Bělá 3: Hentek Vojta, Krejčík Václav, Erben Pepa, Výtiska Dominik, Ginzl Adam, Hurta Tomáš
Trenér Müller František

Bělá 4: Hrubá Terezka, Smékalová Anetka, Hrina Lukáš, Müller Adam, Blažek Matyáš
Trenér Hrubý Vladimír

Všechna družstva byla patřičně oceněna za velkou snahu a bojovnost. Těšíme se na další takovéto turnaje a všem ještě jednou děkujeme. 
Děkujeme rodičům za vynikající cukrářské výrobky, music klubu sokolovna za poskytnutí občerstvení a hlavně sponzorovi firmě ATMOS Jaroslav Cankař a syn.

27.4. | 09:00

Příbram